KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Foreo

Ár:   44 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Ár:   44 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az ESPADA a világ legkorszerűbb kék fényt kibocsájtó pattanáskezelő eszköze, ami a kiváló teljesítményű fényimpulzus-technológia segítségével sebészi pontossággal célozza meg a foltokat. A behatolásmentes kékfény-terápia és a T-Sonic™ pulzálás gyorsan, gyökerestül távolítja el a pattanásokat, hogy a bőr tisztább, egészségesebb lehessen.

Kompakt, otthon használható készülékével az ESPADA professzionális szintű fényterápiát kínál. A 415 nm-ig terjedő kék (LED) fény mélyen behatol a bőr felszíne alá, hogy gyökerestül pusztítsa el a pattanásokat okozó baktériumokat, míg a T-Sonic™ pulzálás lehetővé teszi, hogy a kezelés a fokozottabb hatékonyság érdekében mélyebb rétegekbe is eljusson, és stimulálja a vér mikro-keringését, megkönnyítve ezzel a bőr megújulását. A készülék felső részét egy különleges, a baktériumokkal szemben ellenálló szilikonnal vonták be, ami megakadályozza a pattanásokat okozó baktériumok elterjedését, ugyanakkor az érzékeny pattanásos bőrrészeknél nagyon gyengéden jár el. A készülék puha anyagból készült fő része szinte belesimul a kézbe, míg az általa kibocsátott anyag gyorsan szárad és hézagmentes, így megakadályozza a baktériumok felhalmozódását.

• Gyors és könnyű professzionális szintű kékfény-terápiás pattanáskezelés otthoni kényelem mellett
  • A célzott fény biztosítja, hogy az eljárás sebészi pontosságú legyen annak érdekében, hogy a még csak kialakulóban lévő pattanásokat is kezelésbe vegye
  • 30 másodperces kezelés beépített időzítő segítségével
  • A bőrrel való érintkezéskor aktiválódó bőrérzékelővel rendelkezik az akkumulátor élettartamának fenntartása, valamint a bőr és a szemek biztonsága érdekében
  • A puha, orvosi minőségű szilikon a legérzékenyebb pattanásos bőrhöz is rendkívül lágy
  • A könnyű karbantartás érdekében 100%-ban vízálló
  • Egyetlen USB-s töltés 240 használatot tesz lehetővé

Foreo Espada Kék Fény Akne Kezelésre- KÉK
Ár: 30.000 Ft , Eladó: Gerrardfan
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, post, foxpost, személyes átvétel

vrita90

2017. december 17.

27 eves letemre meg mindig pattanasokkal kuzdok, (ami tok jo, mert fiatalabbnak tartja a borom es siman 17-18 eves el neznek), viszont multheten nagyon durvan kipattanasosodtam mar megint. Panikrohamomban megrendeltem ezt az eszkozt, miutan mar sokat olvastam rola kulfoldi oldalakon. Egy hete jott meg, azota hasznalom reggel-este. A kialakuloban levo gyulladasokon/pattanasokon nem segit nekem, viszont a mar kinyomottkat expressz gyorsasaggal begyogyitja. A hegeket nyom nelkul mar ennyi hasznal utan is eltunteti.
Aki vasarlas elott all, annak azt javasolnam , hogy csak akkor vegye meg, ha az utoapolasra van szuksege, nem pedig megelozesre vagy kezdetleges gyulladasok eltuntetesere.
Hormonalis eredetu pattanasokkal rendelkezem, a tobbi fajtarol nem tudok erdemben nyilatkozni, lehet higy azokra varazsszer.

vrita90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.