KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Foreo

Ár:   46 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Dorine, Módosítva: 2018. január 17.

Ár:   46 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szónikus tisztító készülék kisimító hatással

Az arcbőr mély- és gyengéd tisztítását kínálja, egyúttal segít csökkenteni a finom ráncok előfordulását. Mindössze napi két perc használattal egészséges kinézetű, friss arcbőrt eredményez.

Ötvözi a szofisztikált T-Sonic™ technológiát a tökéletes formatervezéssel. A percenkénti több, mint 8000 T-Sonic™ impulzus megbízhatóan tisztítja ki a pórusokat, és enyhíti a bőr mindennapi igénybevétele által okozott hibákat. A magas frekvenciájú impulzusok és a szilikonpontok mély tisztítást biztosítanak. Az arcbőrről eltávolítják a szennyeződések és a sminkmaradványok 99,5%-át. Eltávolítják az elhalt hámsejteket, csökkentik a pórusok előfordulását, és javítják a bőrápoló termékek felszívódását.

TakacsMelinda

2018. november 15.

Csak ajanlani tudom a termeket
Elotte is arcradirfuggo voltam, de vegre nem kell azon aggodnom hogy tultolom a dorzsolest
Nagyon finoman es joleso modon tisztitja meg a boromet (porusaimat is)
Arctisztitobol a toredeke eleg ra annak a mennyisegnek, mint amit eddig hasznaltam
Szuper termek, raadasul egyre akciosabb aron, mivel mar ujabb valtozata is megjelent

TakacsMelinda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Csak ajanlani tudom a termeket
Nagyon finoman es joleso modon tisztitja meg a boromet (porusaimat is)

pappveronika30

2018. augusztus 8.

Imádom! Akciósan rendeltem meg. Sokat vaciláltam rajta melyik legyen, végül ennél döntöttem. A rózsaszín van meg ami normál bőrre van, ha jól tudom. Csak este használom fürdés előtt egy sima arctisztítóval,mivel jelez mikor kell váltani így igen csak egyszerű a dolgom. Már első használat után érezhetőbben simább lett a bőröm, de most így 1 hét után meg főleg. Nagyon szép kinézete lesz tőle, ragyogóbb és sokkal tisztább és puhább. Azt ajánlom aki gondolkodik hogy kipróbálja és nem sajnálja az arcápolásra költeni ennyi pénzt,hogy megéri nagyon. Fejet sem kell cserélgetni mert egyszerűen tisztítható. Nagyon imádom! :)

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.