KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Foreo

Ár:   46 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Dorine, Módosítva: 2018. január 17.

Ár:   46 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szónikus tisztító készülék kisimító hatással

Az arcbőr mély- és gyengéd tisztítását kínálja, egyúttal segít csökkenteni a finom ráncok előfordulását. Mindössze napi két perc használattal egészséges kinézetű, friss arcbőrt eredményez.

Ötvözi a szofisztikált T-Sonic™ technológiát a tökéletes formatervezéssel. A percenkénti több, mint 8000 T-Sonic™ impulzus megbízhatóan tisztítja ki a pórusokat, és enyhíti a bőr mindennapi igénybevétele által okozott hibákat. A magas frekvenciájú impulzusok és a szilikonpontok mély tisztítást biztosítanak. Az arcbőrről eltávolítják a szennyeződések és a sminkmaradványok 99,5%-át. Eltávolítják az elhalt hámsejteket, csökkentik a pórusok előfordulását, és javítják a bőrápoló termékek felszívódását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre