KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Foreo

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   12 600 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Kicsi, de erős szónikus arctisztító készülék a Luna Play minden előnyével, plusz nagyobb fejjel, puhább sörtékkel és cserélhető elemmel.

Nena

2018. április 25.

A nagy hype nem kerülte el az én figyelmemet sem, de mivel még soha nem volt semmilyen arctisztító eszközöm, az extra verziók közül nem mertem választani.
Ezzel a darabbal jelenleg tökéletesen meg vagyok elégedve, minden forintot megért. Napi szinten használom, kb. 3 hónapja, a tapasztalataim a következőek. Ilyen TISZTA szerintem soha nem volt még az arcom. Nem az a csikorgós-nyikorgós, hanem a pórusok mélyéig tiszta. Maga a készülék ennyi idő alatt semennyire sem használódott el (mondjuk garancia is van rá), az elem még mindig az, amit az elején tettem bele. Kompakt, utazáshoz is tökéletes, könnyen tisztítható. Azt is szeretem, hogy nem kell hozzá folyton új kiegészítőket beszerezni, bár a vásárlást követően kaptam kedvezményt a következő termék árából.
Nálam must have darab, aki vacilál; érdemes ezzel kezdeni, mert ennyi pénzért bőségesen megéri. (Ja, és az eredeti honlapon olcsóbban hozzá lehet jutni.)

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

dreammiyss

2017. szeptember 3.

Kíváncsi voltam a Luna termékekre, ezért a legolcsóbbat szereztem be, hogyha hatásos talán majd bővítem a készletet. Pár nap használat után ténylegesen tisztábbnak érzem az arcomat. Tetszik, hogy könnyedén tisztítható, hogy évekig is a kellékem lehet, emellett könnyedén hordozható. Mindig izgatottan veszem a kezembe a terméket.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.