KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Foreo

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   12 600 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Kicsi, de erős szónikus arctisztító készülék a Luna Play minden előnyével, plusz nagyobb fejjel, puhább sörtékkel és cserélhető elemmel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dreammiyss

2017. szeptember 3.

Kíváncsi voltam a Luna termékekre, ezért a legolcsóbbat szereztem be, hogyha hatásos talán majd bővítem a készletet. Pár nap használat után ténylegesen tisztábbnak érzem az arcomat. Tetszik, hogy könnyedén tisztítható, hogy évekig is a kellékem lehet, emellett könnyedén hordozható. Mindig izgatottan veszem a kezembe a terméket.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.