KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   4662 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Folyékony szappan arcra és kézre, könnycsepp mentes formula. Érzékeny bőrre, babaápoláshoz is ajánlott.

Ár: 800 , Eladó: pankalino
Állapot: kb félig, Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Krémmánia Kedvencek a -től
fannifanni

2017. április 29.

Egy Well Dane hidegzsíroldó többet ér... Az ára botrány

fannifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Egy Well Dane hidegzsíroldó többet ér... Az ára botrány

Luna11

2017. április 21.

Kellemes illata van, és a száraz bőröm sem viszketett annyira tőle, mint más tusfürdőktől. Viszont nagyon drága, emiatt nem vettünk utánpótlást.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

csikosmatyas

2016. december 7.

Arcra? 😁 soha az életbe!! Kézre kb. A jobb minőségű mosogatoszer kategóriát hozza, kb. Erre ill. Felmososzernek lehetett elhasznalni.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Csucsi08

2016. március 2.

Korábban én is használtam arcmosásra, de arra találtam mást, ami alkalmasabb. Néha fürödtem is vele, de ugyebár az zabálja... Így a kézmosónál működik szappanként. Kellemesen tisztít és jó az illata is. Így sokáig kitart.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Molten

2015. július 31.

Emiatt a szappan miatt kezdtem érdeklődni az FLP termékek iránt, mivel rövid idő alatt helyrehozta a kezemen lévő súlyos ekcémámat. Jó termék, és csak azt az egyetlen hibát tudom elmondani, amit minden Forever terméklnél: drága.

Molten
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

marta.kisasszony

2014. augusztus 25.

Eleg draga, de mivel egyedul hasznalom es felvatva mas termekekkel, igy megeri. Tenyleg jo arcra-testre, kiutesekre, csipesekre is tok jo. Meg keresem azt a termeket, ami helyettesitheti, mert a beszerzesi ido es az ara azert nem a legjobb.

marta.kisasszony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

fayless

2014. március 10.

Kicsit szárítja a bőrömet, de szerencsére minden téren helytáll. Kézmosás, arcmosás, öhöm-öhöm mosás...szóval jó.

fayless
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Ewee

2014. február 19.

Én felszoktam hígítani. 1/3 szappan 2/3 víz arányban. Habosító szappanadagolót használok h spóroljak:) Kézmosásra tusolásra tökéletes, viszont arca nem. Alig bírtam lemosni az arcomról és apró bőrhibák jöttek elő, pedig szép egyenletes a bőröm. De amúgy imádom:)

Ewee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Lotheg

2013. május 25.

Csak néhányszor fürödtem vele. Még jó, szerintem a második után néztem meg igazából mi is van benne, így elment a kedvem a használatától... Alkil .szuéfátokról és alkil éter szulfátokról már leítam a véleményem... Szem és bőr és nyálkahártya izgatók ... így én biztos nem használnám sminklemosásra.... ennyi erővel szappannal is lehetne ugyebár... És ilyet senkinek nem jut eszébe megtenni, mert az csíp, lehet, hogy ez nem csíp de hosszútávon biztosan nem tesz jót... Egyébként hatását tekinktve semmi különös szóval nem is éri meg az árát sem ...
Szerk.: bandita figyelmeztetésére megnéztem a rendes INCI-t ... és valóban nem tartalmaz alik szulfátot és alkil éter szulfátot. Már régen használtam így nem emlékeztem rá .. Csak az itteni lista alapján felhábotított hogy arcra javasolnak ilyesmit. Így már jobban néz ki ténylegesen.

Lotheg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 25.

Villango

2013. január 1.

Azért szeretem nagyon én is, mert a szemsminket szinte csak ez hozza le maradéktalanul és irritáció nélkül. Ez azért fontos. :) Mint a többi FLP-os cucc, ez is 6 csillag nálam. ;)

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.