Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hfancs

2018. június 27.

A régi receptúra tökéletesen bevált, a legrosszabb téli állapotot is két nap alatt orvosolta. De pár éve megváltozott a receptúra vagy valamit változtattak, mert nekem már egyáltalán nem hatásos.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

lha

2018. június 23.

Az örök első! Annyira jót tesz az ajkaknak és mindenféle apró sebre is szoktam ujjal kenni belőle. Zseniális.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

mpetra95

2018. június 12.

Egyedül a Carmex tudta megelőzni a ranglétrán. Szerettem azért ezt is, jó termék :)

mpetra95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

csajreni

2018. május 25.

Én erről az ajakápolóról csak magaslatokban tudok beszélni (vagy hogy is fogalmazzak:)). Nekem MINDIG (értsétek szó szerint) ki van száradva a szám. Már mindent kipróbáltam (Blistex, Carmex, Manna stb.), volt, ami átmenetileg használt, de ez szuper!!! Mindig segít! Először fura volt, mert amikor a cserepes számra tettem, akkor nem hatott rögtön, viszont rá 1 órára kb tökéletes lett. Ha valaki igazán szép eredményt szeretne elérni, akkor minden este lefekvés előtt tegyen a szájára és reggelre tökéletes lesz (főleg, ha napközben szokott rúzst használni)! A legfontosabb, hogy már kb 4 hónapja használom kb minden nap és nem szokta meg a szám, tehát ugyanolyan jó, mint az elején :)
Egyetlen hátránya, hogy elég kevés helyen lehet hozzájutni.
Szlogen: Forever Aloe Lips ajakápolót minden nőnek! :)

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Egyetlen hátránya, hogy elég kevés helyen lehet hozzájutni.
Szlogen: Forever Aloe Lips ajakápolót minden nőnek! :)

sztinke

2018. május 23.

Jó kis ajakápoló, kedvelem. Nincs erős illata, se íze, jól hidratál, puhít. Viszont rúzs alá nem annyira szeretem használni, mert ahhoz valahogy túl testes, ezért a rúzs elcsúszkál rajta. És magammal sem tudom hordani, mert olyan szinten olvad szobahőmérsékleten is, hogy esélytelen kenni, hiába a praktikus stift forma.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Tapo

2018. május 18.

A legjobb ajakápoló! Ennyi :)

Tapo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

A legjobb ajakápoló! Ennyi :)

Orsolypapp

2018. május 16.

A legnagyobb kedvenc ajakápolóm ez a kis csoda. Isteni az illata, íze és az állaga is krémesen tápláló, nekem ez vált be a legjobban. Az ajkakat is teltebbnek mutatja a felkenés után, nagyon jól hidratál egész nap.

Orsolypapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

bugeyes

2018. május 3.

Carmex után a második kedvenc, nem volt vele semmi baj, szerettem használni, és hatásos is volt. Számomra nehezebben hozzáférhető, de ez nem von le az érdemeiből.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

CsillagReka

2018. április 27.

Jól hidratál. :)

CsillagReka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Jól hidratál. :)

unicornlady

2018. április 17.

Egyszerűen fantasztikus! Nem vagyok fanatikus Forever rajongó,de erre a termékükre nem lehet panasz. Nagyon érzékeny a bőröm a szélre,amikor teljesen kiszáradt,berepedezett az ajkam,akkor is nyugodtam rá merem kenni,mivel tiszta termékről van szó.Azonnal enyhíti a száraz,kellemetlen és sokszor fájdalmas tüneteket. Szépen visszapuhítja pár alkalom után(akár egy napon belül)az ajkakat.

unicornlady
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil