KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

balintnina

2018. július 22.

Nagyon jól hidratál és az illatát is imádom. Megéri az árát. Ősszel, télen ezt, tavasszal és nyáron a fényvédős változatát használom. A bulldogom kiszáradt nóziját csak ez hozza rendbe. Szóval neki is van egy külön. :)

balintnina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

nyk

2018. július 5.

Én is nagyon szeretem, felváltva használom Carmexel, mikor melyikhez jutok hozzá hamarabb. Csak ők ketten hatásosak nálam, minden más csak még jobban szárítja a számat.

nyk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

ritcsi88

2018. július 5.

Bármi egyáb hidratáló kerül az ajkamra, általában rosszul reagál rá és kiszárad, hámlik, 1-2x elég újra ezt használnom és újra rendbe jön. Rúzs alá vékonyan szoktam használni, be is masszírozom kicsit, mert egyébként fényes/zsíros marad.

ritcsi88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

dundicat

2018. július 1.

Jajj ezt imádtam. Kamasz koromban használtam, és szuperjó volt, isteni az illata is. Nagyon hatásos! Most is használnám, ha nem lenne ilyen nehéz hozzájutni :/

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

blanzsi

2018. július 1.

Egy barátomtol kaptam aki imádta és amikor segítséget kertem ezt hozta és azt kell hogy mondjam Imadom pár nap alatt helyre hozza azt amit másik csak hetek alatt ha elfogy biztos veszek meg!!

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

szucsillu

2018. június 27.

Jól tesz az ajkaknak, de nekem kicsit túl csillogós lesz tőle.. ami engem zavar. Viszont ha nagyon kiszárad télen az ajkam, mert elfelejtem bekenni, akkor gyors gyógyulást biztosít :)

szucsillu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

hfancs

2018. június 27.

A régi receptúra tökéletesen bevált, a legrosszabb téli állapotot is két nap alatt orvosolta. De pár éve megváltozott a receptúra vagy valamit változtattak, mert nekem már egyáltalán nem hatásos.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

lha

2018. június 23.

Az örök első! Annyira jót tesz az ajkaknak és mindenféle apró sebre is szoktam ujjal kenni belőle. Zseniális.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

mpetra95

2018. június 12.

Egyedül a Carmex tudta megelőzni a ranglétrán. Szerettem azért ezt is, jó termék :)

mpetra95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

sztinke

2018. május 23.

Jó kis ajakápoló, kedvelem. Nincs erős illata, se íze, jól hidratál, puhít. Viszont rúzs alá nem annyira szeretem használni, mert ahhoz valahogy túl testes, ezért a rúzs elcsúszkál rajta. És magammal sem tudom hordani, mert olyan szinten olvad szobahőmérsékleten is, hogy esélytelen kenni, hiába a praktikus stift forma.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil