Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Morci

2012. március 14.

Szerintem nem jobb, és nem rosszabb, mint egy bármilyen középkategóriás ajakápoló. Mivel a leírás szerint herpesz ellen is jó, gondoltam, egy próbát megér. Arra viszont sajnos egyáltalán nem vált be, így végül összességében csalódást okozott.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

oanita

2012. február 23.

Nagyon jó ápoló hatása van! Télen és nyáron is használom már évek óta nagyon jó, nagyon szeretem.

oanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 23.

monip

2012. február 21.

Évek óta leragadtam ennél,ritka mikor valamit ennyiszer újra megveszek.Kétlem hogy van ettől jobb,azelőtt kismillió féle terméket kipróbáltam...

monip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

victoria.gyoery

2012. február 12.

ennél jobb ajakápoló nincs.. a drogériás cuccok,carmex stb ,a közelébe nem ér.:)

victoria.gyoery
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

babyface

2012. február 12.

nem rossz ajakápoló, de sokkal olcsóbban lehet nála sokkal jobbhoz is jutni (lásd alterra) az illata és az íze finom, de ebből kifolyólag könnyen lenyalod a szádról. engem annyira nem hidratált mint az alterrás ajakápolóm. pluszban bosszantó volt hogy a végére érve szinte mindig elromlott a tekerője úgy hogy még majdnem egy 1cm-es rész volt belőle így sose lehetett rátenni a kupakot... ki kellett dobnom úgy hogy még el se használtam :S

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

orsolyanovak

2012. február 12.

Összességében megvagyok vele elégedve. Ami engem kicsit zavar, hogy sok ideig tart mire beszívódik, nem szeretem ezt az olajos érzetet a számon. Egyébként elég tartós, jól hidratál.

orsolyanovak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

orban.klaudia

2012. február 10.

Nem rossz, de nem is a legjobb, sokáig elég, az illata annyira nem jön be, viszont tartós, és szebb volt tőle a szám, de nem venném újra .

orban.klaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Sacika85

2012. január 31.

Csak ajánlani tudom mindenkinek. Korábban havonta jött ki herpesz a számon, minden ok nélkül. Sokmindent kipróbáltam, de a leghatásosabbnak ez bizonyult. Azóta egyrészt sokkal ritkábban van herpesz, másrészt amikor érzem hogy kialakulóban van, kenegetem, és visszahúzódik! Szuper!

Sacika85
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

klau252

2012. január 29.

Régen a kedvencem volt , nagyon szerettem . Az íze is kellemes , az állaga is jó , és tényleg nem szárad tőle a szám . Viszont az ilyen stiftes ajakápolókat nem szeretem ez volt vele az egyetlen baja. De most rátaláltam egy sokkal jobb ajakápolóra a Carmexre , ami maga a tökéletesség.

klau252
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

Alice83

2012. január 29.

Mielőtt biomániássá lettem, sokat használtam. Tulajdonképpen tökéletes ajakápoló, hidratál szép fényt ad, egyszerűen szebb volt tőle a szám..de a parabén áhhh...

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil