Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Shea

2012. január 29.

Sokáig a kedvencem volt (amíg nem kezdtem el érdeklődni az összetevők után!) Petrolátum és parabén tartalma miatt nem veszem többet!!(Kár, hogy ilyen rémes dolgokat tesznek bele, mert egyébként jó kis cucc.)

Shea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

szterke

2012. január 20.

Fantasztikus cucc. Nemcsak a szajra jo, hanem borgyulladasokra is. Nagyon-nagyon szeretem, es megeri az arat!

szterke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

Nefertiti

2011. december 9.

Valoban eleg megosztoak a velemenyek... Nekem nagyon jot tett az ajkaimmal. Valoban draga, de legalabb jo is. Az illata kellemes, nekem nem hagy feher csikot a szamon, az allaga kellemese, jol eso erzes hasznalni, es szep fenyt is kolcsonoz az ajkaknak. En csak ajanlani tudom!!!

Nefertiti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

tittus

2011. december 5.

Nekem nagyon bevált! Tavaly télen végig ezt használtam, és a kicserepesedett számat azonnal puhává varázsolta! Plusz pont jár még az illatért,mert nagyon fincsi, és ráadásul nekem elég sokáig kitartott. Az árát én is picit drágállom,de a téli időszakra szerintem megéri beruházni!

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 5.

molnar.ami

2011. november 28.

Kipróbáltam 2 Yves Rocher ajakbalzsamot is, amik nem rosszak, de ha választani kell, inkább maradok ennél. Én nagyon szeretem az illatát (nekem természetesebb hatást kelt, mint a többi illata) és bevált. Lehet, hogy kétszer annyiba kerül, mint egy Labello, de a minősége sokkal jobb.

molnar.ami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 28.

zsuzsika

2011. november 19.

abszolút no. 1, ha egy dolgot lehetne magammal vinni egy lakatlan szigetre, ez lenne az. 10 évvel ezelőtt a roaccutanos kezelés alatt kezdtem el használni, mert ez volt az egyetlen, amitől nem repedt ki véresre a szám (meg a gyógyszertári vazelin, de azt mindenki tudja, mi a hátránya). azóta egyszer-egyszer kipróbáltam mást is, hátha aminek jobb illata van, vagy szebb a csomagolása, az is bejön, de meg se közelítette egyik sem.
sebekre sosem próbáltam, de a számon nagyon jó.

zsuzsika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

sebekre sosem próbáltam, de a számon nagyon jó.

camillea

2011. november 8.

Nekem bevált, nagyon hidratált érzést ad.

camillea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 8.

Nekem bevált, nagyon hidratált érzést ad.

adra

2011. november 1.

Valóban nem éri meg az árát, semmivel nem jobb a Carmexnél. De ezekre is igaz persze a "minél többet használod annál jobban kiszárad a szád" effektus.

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

DittyCat

2011. november 1.

Sajnos nekem nem vált be. Egy zsíros, fényes, úszó réteg a számon, nem szívódik be és ami különösen undorító, hogy a fehér csíkba áll össze a számon és a szám sarkában, szóval még jó, hogy nem utcára viseltem. Szörnyű elképzelni, hogy gyanútlanul mosolygok valakire és ott figyel ez a cucc a számon összecsomósodva!!! Kuka... pedig ahhoz képest elég drága volt. Nekem sebekre sem jött be. Aranyerem nincs, ezt a felhasználási módot ezért nem próbáltam.
Nem szoktam ajánlgatni semmit, de aki ajakápolót akar, inkább Carmexet vegyen, az nálam a csúcs.

DittyCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

Rony

2011. november 1.

Hát elég megosztó ez az ajakápoló..
Szerintem elég drága, ahhoz képest amit nyújt. Nagyon zsíros érzetet hagy maga után, rossza az íze (nekem is egy fontos szempont), nem hidratál.

Rony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

Hát elég megosztó ez az ajakápoló..

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil