KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kisvacok

2011. augusztus 20.

Én csak annyit fűznék a véleményekhez, hogy a mérget és a gyógyszert az adagolás (hatóanyag mennyisége) különbözteti meg egymástól. Ami kis mennyiségben gyógyszer, az nagy mennyiségben halálos lehet. LD (letális dózis) ED(effektív dózis)- ilyen vizsgálatokat végeznek. Igaz ez a kozmetikai összetevőkre is. Itt viszont semmi olyan nincs, ami a káros kategóriába kerülhetne.
Egyszer próbáltam, nekem semmi bajom sem volt vele.

kisvacok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

Egyszer próbáltam, nekem semmi bajom sem volt vele.

UnVraiAnge

2011. július 26.

Ria, ezen annyira jót nevettem:D
Engem konkrétan a Vodafone-nál sorban állás közben támadott le egy fiatalember, hogy látja, én biztos sok kozmetikumot használok és micsoda remek termékcsaládot tudna, nekem bemutatni a házában- gondolom a bélyeggyűjtemény már nem menő manapság-, amit én finoman elutasítottam. Majd felajánlotta, hogy van nála ajakápoló próbáljam ki! Nos, én nem kívántam egy vadidegen ember szőlőzsírjával bekeni a számat-fúúúúúúúúj-, így újfent nemet mondtam, de ő csak nem adta fel és szerencsétlenségemre meglátta, hogy van egy csípés a kezemen-ismeretlen eredetű vérszívó- és mielőtt megmukkanhattam volna bekente a SAJÁT balzsamjával! Azt hittem elájulok, de én kerültem végre sorra és gondoltam elmenekülök és veszek egy üveg vodkát, hogy lefertőtlenítsem a csípést és elfelejtsem ezt az élményt, de ez a pasas csak jött utánam! Így gyors megadtam neki egy telefonszámot, természetesen nem a sajátomat és elszaladtam. A csípésem attól kezdve iszonyatosan viszketett, bár nem tudom pontosan, hogy a balzsam vagy ez a pasi balzsamja a hibás, de nem is akarom tudni! Azóta szigorúan csekken fizetek…

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 26.

Ria, ezen annyira jót nevettem:D

Ria13

2011. július 26.

Ahogy ezt egyszer már írtam: nálam a "forever-ből" így lett "never"...Nagyon sokáig nyúztak és rágták a fülemet, hogy -többek között- ezt a terméket is próbáljam ki, mert ez maga a csoda..Az biztos, az anti-csoda, avagy csodálatos, hogy ilyen pozitív kampányt tudnak egy ilyen vacak (elnézést kérek!) termék mellé állítani. Kellemetlen illatú, állagú valami, az ajkakat nem hidratálja, és ami a legérdekesebb: ARANYERES panaszokra is ajánlották...Feltételezem, hogy akik ezt teszik, azoknak 2 darab stiftjük is van...Én a számra való 3-4 felvitel után először megszámoltam ajkaimon a cserepeket és elgondolkodtam, hogy tetőfedőnek állok, majd másodjára egy fiók mélyére, majd végül a szemetesbe hajítottam...Pedig jajj, de nagyon ajánlották és dicsérték...

Ria13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 26.

dorco

2011. július 20.

A fogszabályozó miatt főleg télen nagyon kiszárad a szám. Legalább 6-8 féle ajakápolót kipróbáltam de egyedül ez vált be. Teljesen megéri az árát.

dorco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

Inez

2011. július 10.

Nálam ez afféle gyorssegély, hordok egyet a szütyőmben, és mindig van egy otthon is. Tökéletesen ápolja (télen is) a számat, a náthától kipirosodott orromat, a száraz körömágyba is masszírozom, használom apró égésekre, sebekre, csípésre... Szóval nekem S.O.S. stift.
Az állaga valóban kissé fura, én az ujjammal kenem a kívánt helyre mint egy tégelyes krémet. Ezért ha lehetne 4,5 csillagot kapna, de miután ez nem különösebben zavar, így ötös.

Inez
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 10.

misoko

2011. július 7.

Rengeteg benne a káros anyag és ezt jó lett volna tudni 4-5 éve akkor nem használom olyan sokáig.

misoko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

Vick

2011. július 1.

Én szeretem, nagyon jól ápol. A káros anyagok viszont picit ijesztőek. :( Ezért nem kap csak max csillagot tőlem.

Vick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

csa.orsi

2011. június 8.

Könnyű, tartós de nekem kissé "cefreszagú". Sajnálom, hogy az egybként elég tiszta termékben található pl kőolajszármazék is.
A száraz ajkakra egyébként jó, de nem a legjobb megoldás.

csa.orsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 8.

A száraz ajkakra egyébként jó, de nem a legjobb megoldás.

eszti

2011. április 4.

Nekem bevált, a cserepes ajkamat kb. 5 perc alatt "meggyógyította" télen (előtte hetekig mást használtam, ami nem volt jó, így mikor végre kézhez kaptam ezt, egyből feltéptem a csomagolást és kentem vele a számat! 5 perc múlva már sima volt az ajkam!). Káros összetevőt sem látok benne, szerintem minden okés vele!

eszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 4.

natasa

2011. március 20.

Nekem bejött. Az összetevői viszont nem tetszenek, sok benne a káros anyag, így nem rendeltem többet.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil