KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

egyedorsolya96

2018. március 19.

Nagyon kevés kell belőle és nagyon hatékony! Smink alá is tökéletes! Roaccutan kúra mellett is tesztelve!

egyedorsolya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

szadri02

2018. március 18.

Az egyik kedvenc ajakápolóm! Nagyon gyorsan helyre rakja a kicserepesedett ajkaimat.

szadri02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Nagyrek

2018. március 18.

Hamar rendberakja a kiszáradt ajkakat!

Nagyrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Hamar rendberakja a kiszáradt ajkakat!

Julicika

2018. március 12.

Fogszabályzó miatt télen sokszor nagyon kiszárad a szám.
Ez a mentőövem, mindig beválik! A legjobb ajakápoló.

Julicika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Fogszabályzó miatt télen sokszor nagyon kiszárad a szám.
Ez a mentőövem, mindig beválik! A legjobb ajakápoló.

Pocok96

2018. február 26.

1 hónapos baba voltam, mikor a család barátja ajánlotta ezt a termékcsaládot. Mindig is volt itthon ilyen is és mivel már akkor is nagyon csajszik voltam, mindig kentem a számra ovisként mikor nem látták. Óvónéni kérdezte, hogy mit csinálnak a számmal, hogy télen az összes gyerek szája cserepes, de az enyém nem?! Ők nem tudták, ezért tőlem kérdezték, hogy mit csinálok dugiban...én meg megmondtam, hogy semmit, csak rúzsozok! Néztek nagyokat, de nem szidtak le, csak mondták, hogy azért nem kéne nekem elhasználni az egészet. Azóta is mindig van ilyen nálam is meg otthon is, száraz szájra vagy ha valami kis piros gyanús pötty van valaki száján, akkor ezzel gyorsan kezeli és már jobb is egyből! Száz szónak is egy a vége...naaagyon jó!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

edeena91

2018. február 25.

Időnként nagyon ki tud száradni a szám és szinte mindenféle ajakápolót próbáltam már, de kevesen tudják azt, amit ő. Szinte azonnal hat, a szám újra puha és bársonyos lesz már pár használat után. Nekem 5*!

edeena91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

kgk

2018. február 16.

Nem vagyok elköteleződve és örök hűséget sem fogadtam, sem a cég sem a termékek iránt, de ez a kis ajakápoló tényleg nagyon jó. Csak ajánlani tudom.

kgk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

dali

2018. február 7.

legjobb ajakápoló. drága, de végtelenül sok ideig elég. úgy vettem észre, hogy erősíti a bőrt a számon, jobban bírja a még szárító rúzsokat is, ha minden lefekvés előtt, illetve rúzsmentes napokon használom. 950 forintért vettem kb 6-8 hete, még mindig nagyon nagyon nagyon sok van benne. nem csak csodaszer, hanem egy kis dobozka varázslat is.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

Kira279

2018. január 24.

Nagyon szeretem! Körökkel veri a lebello-t és társait. Igaz, drágább, de sokkal jobban hidratál. Nálam 5 csillag :)

Kira279
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Fincsodrett

2018. január 16.

A legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. már sokadszor veszem újra, mindig van itthon. 10 csillag.

Fincsodrett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil