KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

estherkovacs

2017. december 12.

Nincs szükségem ajakápolóra, az arckrémemből, arcolajból mindig jut a számra is, az nekem elég. Teljesen másra használom: herpesz kezelésre! Kb. 25 éve küzdök időnként herpesszel a szám körül, néha az orromon/orromban, rengeteg dolgot kipróbáltam már, nekem ez a legjobb, ezzel kenve sokkal kisebb a fájdalom és jóval rövidebb ideig is tart, nagyon gyorsan visszaszorítja. Ha erre ennyire szuper, gondolom, hogy repedezett, akár már sebesedő bőrre is tökéletes lehet.

estherkovacs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

wiolet

2017. december 1.

A legjobb ajakápoló azok közül, amiket eddig használtam, ennek már 5. éve. A mínuszokban nemcsak az ajkaim, hanem a kézfejemen levő bőr fájdalmasan kiszárad, oda is szoktam kenni, nagyon jól táplálja, enyhíti a szárazságot. Számomra szuper!

wiolet
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 1.

Rikki

2017. november 27.

Először is az összetétele nagyon nem fair, főleg ahhoz képest, hogy a Forever elvileg mennyire a tiszta minőséget és az egészség megőrzését hirdeti... Minek kell bele petrolatum, ami ugye kőolajszármazék (itt a KM-en nagyon megengedően fogalmaznak róla...) vagy parabén? Még 4-5 évvel ezelőtt használtam, nem volt olyan rossz, de a mínuszokban nem hidratált és ráadásul fehér csomócskákban összegyűlt a számon, szájzugomban. :( Nem azt mondom, hogy ördögtől való, mert párszor lehet vele jót is tenni, de mindennapi célra biztosan nem ajánlanám!

Rikki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Jeanette88

2017. november 15.

Ajándékba szoktam kapni egyik ismerősömtől aki ezzel a márkával foglalkozik, magamnak megvéve picit drágának tartanám. Minden karácsonyra kapok egyet, sokáig elég, nem kell sok belőle és a téli időszakban szuper jó. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

tunderelefant

2017. november 9.

Elhagytam a carmexem és kaptam egy ilyet. Ez is fantasztikus :)
Egy nap alatt (!!!) annyira rendbe rajta a fájós, vörös, cserepes szám, hogy el sem hiszem! Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti, ha tökéletesen ápolt az ajka.

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Elhagytam a carmexem és kaptam egy ilyet. Ez is fantasztikus :)

Kisseditke

2017. október 28.

Tényleg jobb, mint a drogériás társai. Nagyon kiadós, megéri az árát. Tartós, nem kell 5 percenként újra felkenni. Állandó kelléke a piperetáskámnak.

Kisseditke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Bradshaw

2017. október 26.

Valóban ez a legjobb hidratáló. Télen mikor megfáztam, még az orrom körül is ezzel kenegettem a bőrömet. Nagyon rendbe teszi a bőrt. Kicsit húzós az ára, de télen aranyat ér!

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

fruzsi12

2017. október 24.

Ez a legjobban hidratáló ajakápoló, amit valaha próbáltam! Nagyon ki szokott száradni a szám, a szélei már konkrétan sebesek és iszonyatosan pirosak, vérezni is szokott rendszeresen. Mikor már nem először jártam így a tél folyamán, bementem a gyógyszertárba hogy adjanak valamit, ami enyhíteni tudná ezt az ocsmány állapotot. Az eladó egyből ezt a terméket ajánlotta, természetesen el is hoztam, és azt kell mondjam, ez az első ajakápoló, amit teljesen elhasználtam, mert ér is valamit. Iszonyatosan jól hidratál, valóban szőlőzsír feeling-je van, viszont igyekeztem esténként felkenni egy vastag réteget, így ez sem zavart. Egyszerűen imádom!

fruzsi12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Adec56

2017. október 23.

Imádom! Csodálatos illata van, és nagyon finom puha lesz tőle a szám. Főleg télen, szeles időszakban hajlamos kiszáradni a szám, ez pillanatok alatt és tartósan orvosolja a problémát. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Adec56
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Jennyfer1990

2017. október 23.

Még nagyon régen ajánlotta egy ismerősöm, mivel akkoriban rendszeresen visszatérő herpesztől szenvedtem, ami nagyon lassan gyógyult, pedig mindenféle patikában kapható készítményt kipróbáltam már. Hallottam az aloevera jótékony hatásairól, ezért kissé borsos ára ellenére is úgy gondoltam, kipróbálom.
Fantasztikus volt a hatása! Sokkal elviselhetőbbé tette a kellemetlen tüneteket, pár nap alatt teljesen eltüntette a kis hólyagokat, és utána sem lett csúnya, sebes a szám. Évekig újra vettem, aztán ki tudja, nem-e ennek köszönhetően, de már kb. 3 éve nem tért vissza a herpesz. Természetesen sima ajakápolónak is szuper, de a gyógyító hatása miatt nekem minden pénzt megért!

Jennyfer1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil