Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Stella1104

2017. szeptember 28.

Használtam, de nem az igazi. Télen jól kenhető, nyáron viszont elfolyik....Táplálja az ajkat, viszont, nagyon nehezen szívódik fel. Ár érték arányban nem a legjobb termék szerintem.

Stella1104
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

csudex

2017. szeptember 27.

Munkatársamtól kaptam egyet, nekem totál az a feeling, amikor gyerekkorunkba agyba-főbe kentük a "szőlőzsírt". Illatra is és állagra is. Ettől függetlenül jól hidratál, de semmi extra.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kitti66

2017. szeptember 26.

Eddigi legjobb ajakápoló amit használtam.

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Eddigi legjobb ajakápoló amit használtam.

hivespanni

2017. szeptember 25.

Anyukám és a tesóm nagy fogyasztói a terméknek, imádják! Én is kipróbáltam már, az illatáért oda vagyok, nekem nagyon bejön, nem is tudom mihez hasonlítani. Nagyon jó herpeszre, sebes pattanáshegre, nyilván érdemes többet beszerezni belőle, ha ilyen céllal használnátok. Jól hidratál, nem szárítja az ajkakat, nem hagy ragacsos érzést maga után, egyszóval szuper! :)

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

vassagi

2017. szeptember 25.

A legjobb ajakápoló. Arról nem beszélve, hogy aranyérre is tökéletes, de akkor érdemes kettőt beszerezni és nem összekeverni őket :)

vassagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

LunaFlor

2017. szeptember 15.

Megérdemli az 5 csillagot, bár személy szerin az én ajkaim jobban szeretik a kamillás Primus ajakírt. Azt szeretik a legjobban. Annak 10-et adnék, ha lehetne. De ez kb. az egyetlen egyéb ajakbalzsam, amit használva nem szárad ki a szám.

LunaFlor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

LengyelB

2017. szeptember 2.

A tökéletes ajakápoló, még nem használtam ennél jobbat. Jótékony hatással van a herpeszre is, valamint sebgyógyító hatással is bír.

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Barbara95

2017. augusztus 21.

Eddigi legjobb ajakápolóm! Sokfélét vettem már (pl. Labello, bebe) de egyik sem vált be. Igen zsíros az állaga, az illata finom. Egy negatívuma van, gyorsan fogy.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

AngiToth

2017. augusztus 13.

Imádom, minden este bekenem vele a számat, egész nap puhák tőle az ajkaim. Ha kiszárad, kifújja a szél, csak bekenem, és egyből nem fáj. Az illata nagyon finom.

AngiToth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

toth.zsaklin92

2017. július 22.

Csodálatos "munkát" végez. Nagyon finom az illata és íze. :) :)

toth.zsaklin92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Csodálatos "munkát" végez. Nagyon finom az illata és íze. :) :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil