Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

clover12

2017. június 12.

Nagyon szeretem! Gyerekkorom óta ezt adta anyukám, ha ki volt száradva a szám, és nagyon szépen segít rajta. Sőt, ha volt 1-1 seb az arcomon (akár ha elkapartam a bőröm), és rákentem gyorsabban begyógyult és kevésbé fájt. Barátomnak is sokszor ki van száradva a szája és próbálom rászoktatni, és ha sikerül rávennem akkor sokat segít a száján.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

annaerdei

2017. május 29.

nagyon szuper ajakápoló, a szám, főleg télen hajlamos nagyon kicserepesedni sajnos, de ennek használatával, egy pár nap múlva sokkal szebb lesz az ajkam.

annaerdei
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Vanília

2017. május 20.

Top az ajakápolók között!!! Évek óta használom és nincsen jobb nála. Meggyőződésem, hogy nem csupán ajakír, hanem gyógyszer, ui. mind nátha, mind porallergia esetén ő az egyetlen, ami segít, megnyugtatja, visszaépíti a szám és a száj körüli érzékeny (ezekben a kivételes esetekben kiszáradt) részeket. Ha készítenék egy "kedvenc 10 piperém" listát, benne lenne, az tuti:)))

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 20.

Annie25

2017. május 19.

Nagyon szeretem! Főleg télen, vagy ha meg vagyok fázva a számra is az orromra is tökéletes :)) tavaly elkaptam valamit és nagyon sokat kellett fújnom az orrom, ha ezt nem használtam volna, akkor utána 2 hétig hámlott volna az orrom... De egyébként én sebre is szoktam használni, van gyógyító hatása is :) tényleg hamarabb begyógyult a seb ha rákentem és heg sem keletkezett a helyén. Nem a legolcsóbb, de szerintem megéri az árát. :)

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Luna11

2017. április 19.

Abszolút kedvenc! Annyira jó hatással van az ajkaimra, már fél óra elteltével is érezni a hatását. Én a pattanásaimra is szoktam kenni belőle, mert azokat is remekül gyógyítja. Nagyon minimális mennyiség is elég belőle, ezért egész sokáig tart.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

demuskriszti

2017. április 11.

Ha véletlen nem találom - főként a téli időszakban - elvonási tüneteim vannak. Rengeteg kipróbált ajakápoló mellett ez az egyetlen ami valóban bevált, ami nem csak felületi ápolást ad fél órára, hanem valóban mélyen hidratál. Elég párszor használni a téli időszakban naponta. Tökéletes, abszolút megéri az árát, ami szerintem nem vészes, sokkal drágábbak is vannak a piacon, amelyek fele ennyit sem érnek.

demuskriszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 11.

Moringa

2017. április 5.

Bocsi mindenkitől aki rajongója ennek a terméknek, de nekem nem lett favorit. Az illata nekem furcsa, és a hidratálásra is csak 3 csillagot adnék.

Moringa

fruzsina9893

2017. április 1.

Tökéletesen hidratál, herpeszre is jó volt nekem, és lassan használódik el. Számomra eddig ez a legjobb ajakápoló, és isteni az illata is.

fruzsina9893
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

ZiAn

2017. április 1.

Nem olcsó, de sz egyik legjobb ajakápoló. Beszerzés, ára macerás illetve húzósnak tartom.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

konyareka

2017. április 1.

A legjobb amit eddig használtam, nagyon jól hidratál és puhává teszi az ajkakat. Már másat nem is veszek ez után.

konyareka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil