KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyümis, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Lelőhely:   tanácsadók

Az egészségesen ragyogó arcok mindenkit elbűvölnek. Lágy tapintású és különlegesen bőrbarát, elegáns megjelenésű arcpirosító, természetes árnyalatukkal kiemelik orcáit és kihansúlyozzák megjelenését.

11 árnyalatban kapható.

4 db-os pirosító csomag - Sonya, Fleur de Sante, Oriflame
Ár: 3000 , Eladó: Timmon
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pmarcsi

2015. március 26.

Nekem a Rose Petal elnevezésű van meg, és IMÁDOM! A kedvenc pirosítóm, pedig van egy pár darab. A legtartósabb mind közül, és tökéletesen illik hozzám ez az árnyalat. Nagyon pigmentált, és mint említettem szuper tartós. Ha reggel felkenem, este még vígan látszik úgy, hogy közben spinningeltem is egy órát! Nem én vettem, kaptam a kishugomtól, de ha egyszer elfogy, biztosan megrendelem én is!!

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

blackcat00616

2015. március 25.

165-ös árnyalat van meg, szeretem a rózsaszínes, lilás árnyalatot, enyhe csillogást is ad a bőrnek, ép amennyire kell. Egyik legfőbb szempont, hogy természetes alapanyagokból készült, nem tudok akármit használni. Nagyon erősen pigmentált, így sokáig elég.

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Vancsi

2015. március 9.

Borzasztó, minősége is, a színe is...az összes FLP termék rettenetes, túlárazott, gagyi....

Vancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Gyümis

2013. szeptember 14.

Nagyon régóta használom és rendszeresen újravásárolom. Több árnyalatát is használom, de a 165-ös "Sunset" árnyalatát kedvelem a legjobban. Van egy kicsi gyöngyház fénye is ennek az árnyalatnak, amit különösen kedvelek. Nem kell belőle sok, szépen lehet vele dolgozni és tartós is. Én nagyon szeretem.

Gyümis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Algae Extract, Ethoxydiglycol