KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   6446 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jutk, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   tanácsadók

Természetesen lágy púder szemfesték kollekció. 24 árnyalat közül választhat a csillámló gyöngyháztól a súlyos bársonyig, akár lágy, tiszta, akár drámai, vagy bármilyen köztes hatású tekintet elérésére vágyik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

_ca_

2013. november 4.

Annak ellenére vagyok kénytelen megadni neki az öt csillagot, hogy egy ritka előnytelen árnyalatot sikerült magamnak választanon. Viszont jól pigmentált, kellemes fénye van, a megfelelő alappal bőven kitart a nap végéig, nagyon könnyű szépen felvinni, és elég sokáig elég.

_ca_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

linduci

2013. március 28.

Két színt kaptam ajándékba, az egyik Sterling a másik Mink. Előbbi szép fényes, metálos szürke, a másik sötétbarnás matt. Mindkettő szép, igazán tartós, intenzív, de mégis lágy szín. Örülök, hogy megkaptam, magamtól ennyi pénzért viszont nem venném meg. De mindenképp 5.

linduci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

kbina

2013. január 4.

Nagyon szeretem a Sonya szemhéjpúdereit, mind-mind - kivétel nélkül - extra pigmentált, és nagyon tartósak, szemhéjalappal pedig egyenesen verhetetlenek! Rengeteg színben kaphatóak, szóval szerintem mindenki készletében ott kell lapulnia legalább 1 ilyen szemhéjpúdernek!

kbina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 4.

CocoSunrise

2012. szeptember 7.

Kipróbáltam 2 árnyalatot egy tanácsadónőnél. Jól pigmentált de nem túl tartós színek... bár szerintem ez alappal megoldható. Viszont sokkal olcsóbban is van ami jó ennyire, bár nem biztos, hogy ilyen jó összetevőkkel. Az összetevők miatt legyen 4/5.

CocoSunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Algae Extract, Ethoxydiglycol