KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   7580 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vick, Módosítva: 2011. július 7.

Lelőhely:   tanácsadók

Minden egyes színnek a kis kerékben megvan a maga funkciója:

• bézs: tökéletlenségek elfedésére
  • mentazöld: vörösség semlegesítésére (pl. leégés vagy rosacea)
  • sárga: sötét karikákra
  • halványbézs: tökéletlenségek elfedésére, illetve highlighterként (kiemelőként)
  • lila: szemhéjfestékalapként kiváló, ragyogóvá teszi a szemeket

Andzsella

2018. február 28.

A zöldre és a narancsra volt belőle szükségem. A zöld nagyon szuper, bár egy olcsó alverdés simán felveszi vele a versenyt. A narancs/bézs inkább barna, világos bőrűek számára készült kontúr színű, nem tudtam vele mit kezdeni. A sárgát vittem fel egy időben a szemem alá... a nyx-es karikára való korrektorom azért jobb. A lilát nem használtam (szemhéjfestékalap?), a világos pedig elég hülyén mutat highlighter színként. Sokkal jobb megoldás, ha nem színkorrektor palettát vesz az ember, hanem külön-külön színeket. Legalábbis számomra ez jobb, mivel nekem csak a narancsra és a zöldre van szükségem, sima korrektorból meg folyékonyat használok.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

jemelja

2016. július 24.

Nehezen lehet kivenni a kellő mennyiséget, beleül a ráncokba. Sokat kell építani a zöldet a megfelelő fedéshez. Sajnálom, hogy egy termékbemutató után nem tudtam nemet mondani és mevettem.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Izuka

2016. március 11.

Nem a legjobb korrektor, de egynek elmegy. A sötétebb bézs színt használom a szemem alá, már egy rétegben is jól fed. Pozitívuma, hogy sokáig elég. Ajándékba kaptam, de nem venném meg.

Izuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

Vanity

2013. július 29.

Nagyon szerettem, míg használtam, sokáig elég volt. Tényleg mindenféle színű bőrhibára kínál megoldást. :)

Vanity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 29.

666ordinarygirl

2013. január 9.

Mivel egyik bézs szín sem vált be, a kék és sárga színekből kevertem ki a nekem megfelelőt egy pici dobozba. Így tökéletes! 1 éve használom, még mindig van belőle. A zöld színt estére kenem a pattanásaimra. (szárító hatású..)

666ordinarygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 9.

kbina

2013. január 4.

Hú, ez volt a második korrektorom, amit kipróbáltam (azóta már jó párat "elfogyasztottam"), és elég vegyes érzésem vannak vele kapcsolatban. Mindenképpen piros pont neki a mennyiségért, ugyanis a fakkok rengeteg kencét tartalmaznak, nekem 7-8 hónapig simán kitartott, minden napos használat mellett. A színes korrektorokat nem nagyon használtam, inkább csak a bőrszínt, alapozó fölé. Sajnos nem túl tartós, 1-2 óránként újra kell kenni, különben elég csúnyán mutat - szóval a tartósságával nem vagyok megelégedve, és egy 8.000 Ft-os terméktől azért elvárnám, hogy legalább 5-6 órán át mozdulatlan maradjon.
Egyébként szerettem, de tényleg rengeteg pro és kontra érvet tudnék felsorolni.

kbina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Egyébként szerettem, de tényleg rengeteg pro és kontra érvet tudnék felsorolni.

Guerlain Fangirl

2012. október 15.

Nekem bevált, de nagyon kis százalékban tudom kihasználni. Korrektornak szinte csak a halvány bézst használtam, és mivel egyenként nem lehet a cikkelyeket feltölteni, csak egyben lehet megvenni újra az egészet, nem kapott második esélyt. Amúgy szépen fed, gyönyörűen összesimult szinte minden alapozómmal, nem ült bele a mimikai ráncokba, kevésbé fényesedett, mint a korrektorok általában, szépen "megfogta" a szemfestékeket is.
A sárgából néha keverek egy kicsit a mostani korrektoromba, alapozómba, ha az aktuális bőrszínemhez kicsit pinkesnek érzem. Erre a célra remekül alkalmazható, jól vegyül mindennel, amivel eddig mixelni próbáltam.

Guerlain Fangirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

bandita

2012. március 23.

Sötét karikáimra használom időnként a sárga részt. Ez meglepően jól fedi a problémás területet. A legvilágosabb bézs inkább fehéresrózsaszín. A lila semmire nem volt jó. A zöld elvileg a pirosság semlegesítésére szolgálna. A ráncokba abszolút beleül. Az illatát inkább szagként jellemezném, zsíros állagú.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 23.

kosmetikerin1990

2012. március 2.

Nekem nagyon bevált...jól fedi a bőrhibákat!

kosmetikerin1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Nekem nagyon bevált...jól fedi a bőrhibákat!

victoria.gyoery

2012. január 17.

Nekem mindegyik szín nagyon bevált! főleg a sárga.. igazi csodaszer, még az én nagyon sötét karikáimat is eltünteti!

victoria.gyoery
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 17.