KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fountain

Ár:   16 800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2018. március 28.

Ár:   16 800 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Glow Molecule a R-glutation (a test „természetes gyógyító anyaga”, regenerál, méregtelenít, öregedést gátol) teljesen stabil formáját tartalmazza, szuperhatékony felszívódási képességgel és kénes utóíz nélkül. A nagy koncentrációjú glutation egy hetes használattal már fiatalos üdeséget kölcsönöz a bőrnek, és folyamatos használattal tovább javít rajta.

jirka

2018. június 26.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2018.június 26.
Elfogyott a 2. üveg is, és azt határozottan is állíthatom, hogy nem lettem Sarah Connor, nem az izmokra értem. Az első és második üveg hatása között nem tapasztalok érdemi változást. A "ragyogás" továbbra is "üdévé" varázsol, de hidratálás szempontjából továbbra is a The Hyaluronic Molecule-t erősebbnek tartom.
Március óta fogyasztom a Fountain termékeket, ez most a 12. hét. Összefoglalva elmondhatom róluk, hogy formulában és ízben élen járnak. A hatásuk is mérhető - bár a gyomorból a felszívódásuk ezeknek a táplálék kiegészítőknek egyéni, és nem 100 %-os - látszik a bőrképen, a haj és körömállapotán. Az anyagcsere a 2. üveg fogysztása alatt normalizálódott.
A The Glow-t szerintem ideális a tavaszi hónapokban fogyasztani, vagy ha valami nagy eseményre készülünk (minimum 1 üveggel).
Erős közepes - jól megérdemelt közepes! - az alul és felül leírtak alapján, nem győzött meg arról, hogy ezen az áron vele kell folytatnom a sort.

2018. június 2.
Az első üvegemet fejeztem ma be a The Glow-ból, ezért megosztom veletek a tapasztalataimat, most így a nyár elejére hasznos lehet, mindjárt leírom miért.
Elöljáróban néhány hasznos információ az itókáról: 2014-es év díjnyertes terméke: Cosmopolitan Beauty Awards 2014.
Glutation tartalom - angol nyelvű, internetes forrás - 250 mg/2ts ezzel ellentétben, a dobozon 125 mg szerepel, hogy hol az igazság nem tudom (napi ajánlott mennyiség 150 mg) HA tartalom - Deciem Lab-tól kapott válasz - 80 mg/2 ts ( napi ajánlott mennyiség 100 mg).
A glutationt, mint a HA-t és kollagént a testünk termeli egy darabig, aztán ez egyre inkább csökken a korral. Nem akarok róla bemásolni semmit, olvasatok utána, angol nyelven nyilván több információ található róla, a bevitt napi mennyiséggel kapcsolatban megoszlanak a vélemények és kutatások, de ez minden vitaminra és ásványi anyagra igaz.
Miért kezdtem bele az iszogatásba? Az utóbbi hónapopkban rengeteg fotót láttam érett hölgyekről, akik csodaszép eredményt értek el arcápolásban, viszont a fényképeken látszott - kicsit a papír öltöztető babákhoz hasonlítva -, hogy nyaktól lefelé már bizony látszik a kor, vagyis csakis az arcbőrre fókuszáltak.
A 240 ml 24 napra elegendő folyadékot tartalmazz. A The Glow előtt, már 2 üveggel elfogyasztottam a The Hyaluronic Molecule-ból. A kettő között másfél hét szünet volt.
Állag és íz: A The Hyaluronic Molecule-val ellentétben a The Glow folyós, amaz zselé-pudding állagú. Kanálról adagolom reggelente, íze műsavanykás, kellemes, semmi negatívumot nem tudok mondani róla. A 3 hét alatti tapasztalataim bélrendszerre gyakorolt hatásáról az, hogy kicsit meggyorsítja az anyagcserét, nem rossz értelemben, sűrűbben jártam a mosdóba, duplán néha triplán, ez talán az arra érzékenyeknél szempont lehet.
Az első héten nem tapasztaltam semmit, elmaradt a glow. Viszont az üveg végére megjött a "ragyogás". Nem, nem lettem diszkógömb, de határozottan látszik a bőrfény, a testem minden területén. Üde, egészséges csillogás, mintha olajjal kentem volna át magam. Hidratálásban a The Hyaluronic Molecule-t erősebbnek éreztem az első üveg elfogyasztása után.
Nos, ezért írtam fent, hogy így nyár elejére hasznos lehet, mert meglehet vele spórolni, a csillámos testolajokat. Jut eszembe spórolni! A Lookfantastic-ról rendelve kedvezőbben lehet megvásárolni, mint a Deciemtől, sokkal kedvezőbben.
Visszatérek a tapasztalataimmal (na ez Terminátorosra sikeredett). Egészségetekre!

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 26.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2018.június 26.

2018. június 2.