KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fountain

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   13 400 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Hialuronsavas szépségital a bőr szépségéért, az ízületek mozgékonyságáért.

A Hyaluronic Molecule egy koncentrált szépségital, melyben a hiauronsav felel a jótéteményekért. A hialuronsav gyulladásgátló, hidratáló vegyület, amely megtalálható a bőrben, ízületekben, szemekben és az agyban. A természet saját „kenőolaja”, amiből korunk előrehaladtával veszítünk. Szedésével a bőrünk kisimultabbá, feltöltöttebbé, puhábbá válik, ízületeink mozgékonyabbak lesznek.

A Fountain hialuronsavas formulája vegán és tiszta élelmiszerminőségű.

jirka

2018. június 12.
Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Visszamenőleg sokat gondolkodtam a "csodaszer" kategórián, azt azért túlzásnak érzem. 10 hete kezdtem bele a Fountain italok iszogatásába, közepest nehezen adnék, legyen négyes.

2018. április 23.
Második flakonnal fogyasztottam el belőle, 2x24 nap. Az első üveg pont akkor fogyott el, mikor 1 hétre külföldre utaztam, nem vittem magammal, így a két adag fogyasztása között volt egy hét szünet.
A HA orvosi felhasználása és szakirodalma igen nagy, angol nyelven több információ található róla, nem is akarom ide az előnyöket bemásolni, jelen esetben 130mg/HA-ról beszélek, napi javasolt mennyiség 100 ml/nap (ez mennyiség nem is található a drogéria polcain).
Az elmúlt éveimben bőven szereztem információt arról, hogy bizonyos vitaminok és ásványi anyagok hogyan szívódnak fel a gyomorból (ha bélbolyhok lelapulnak nehezen szívódik fel a szükséges tápanyag), emiatt szigorú orvosi diétán vagyok, hogy a vashiányomat szinten tartsák, tablettával vagy éppen injekcióval, bár utóbbit, már több mint egy éve nem kapok. A vas nagyon nehezen épül be, van, hogy 3 hetente küldenek vérvizsgálatra, mert már akkor mérni lehet az emelkedést.
A tervem az volt ezekkel az italokkal, hogy koromból kifolyólag javítsak a külső és belső állapotokon, mivel a HA, nemcsak szépészeti segítséget nyújt, és nemcsak a bőrre hat. Eleve cserélgetni szerettem volna őket, 2-3 üvegenként, mert ott van a Super HA is, 1000 mg/nap, mely mennyiséget még sehol, semmiben sem láttam!
Én a Lookfantasticról vásárolom őket, mert jelentősen olcsóbban lehet őket beszerezni - amíg a készlet tart, figyelni kell rá - átszámolva 9000 Ft-ért vásároltam, ami jelentős külöbség a Deciem árához képest is. Épp a készlethiány miatt most a The Glow-t (tartalmaz HA-t) vettem meg, azzal folytatom a sort, reményeim szerint, minimum 2 palackkal.
Állag: Zselé-pudding. Részemről ilyen állagúnak képzelem a HA-t. Tömör, ragaszkodó folyadék. Első alkalommal kimértem, nem kellett volna, alig bírtam kiszedni a mérőpohárból. A 2 teáskanál az angol mérték szerinti, nálam ez egy nagy evőkanálnyi adag, reggelente. Az íze enyhe, érződik benne az édestőszer, kellemesen mű. Gyomromat nem bántotta. Az üveg végét kis vízzel vagy gyümölcslével lehet csak kinyerni.
Tapasztalatok:
- szándékosan hagytam el melőle arcápolási termékeket, és nem hiányoztak, így aztán azt gondolhatom, hogy még spórolok is ha őket választom
- az első két hétben semmit nem tapasztaltam
- két hét után rettenetesen elkezdett ropogni a nyakam, földöntúli hangok kíséretében, néhány napon belül elmúlt
- az első üveg után külföldi utamhoz szándékosan nem csomagoltam testápolót, nem is használtam, nem száradt ki a bőröm
- középszerű, drogériás testápolót használok mellé, direkt nem valami nagyágyút
- az áll alatti rész, a mérges ránc (amik látványosak) halványodott, kihúzódott
- amióta fogyasztom nem használok szemkörnyék ápoló terméket (előtte NIOD FECC), nem romlott az állapota
- a bőrtónusom (színe) mintha halványodott volna
- nem fiatalodtam egy napot sem, mégis elégedett vagyok vele, még ha hallucinálok is
A "szépségitalokat" támogatóknak képzelem, és inkább az és/és-ben gondolkozom, vagyis külső és belső táplásában egyaránt.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

2018. június 12.
Sziasztok Kedves KM Olvasók!

2018. április 23.
Tapasztalatok:
- az első két hétben semmit nem tapasztaltam
- középszerű, drogériás testápolót használok mellé, direkt nem valami nagyágyút
- az áll alatti rész, a mérges ránc (amik látványosak) halványodott, kihúzódott
- a bőrtónusom (színe) mintha halványodott volna

Hidratálók: Xylitol, Hyaluronic Acid

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.