KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Franck Provost

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kemenysepro, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Megújítás és erősítés hajépítő ceramiddal. Igénybevett és töredezett hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szabina.szele

2012. november 18.

Régen lehetett kapni a DM-ben is, még a régi csomagolásban. Már egy jó ideje nem láttam, csak Németországban. Nagyon szeretem, sima, csillogó, könnyen kezelhetővé válik tőle az ember haja.Kedvencem a citromsárga hajbalzsamverzió!!!! Ha valaki találna, egyek egyet nekem is, pls!!!!

Puszi

szabina.szele
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Puszi

helga7

2012. június 12.

Én még nem próbáltam ki de az Asia Centerben ki lehet fogni ezt a márkát, gondolataim szerint külföldről hozzák be mert én még máshol nem láttam.

helga7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

kemenysepro

2012. február 5.

Más balzsamokkal ellentétben, nem nehezíti el a hajat. Finom illatú és igen kedvező árú.

kemenysepro
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.