KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Frank Body

Ár:   5345 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: powerpuff, Módosítva: 2016. május 31.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kifejezetten száraz bőrre, aknés bőrre, narancsbőrre és striákra. Teljesen organikus. Heti 3-5 használatra.

powerpuff

2016. május 18.

Egyelőre nekem szuper! A hiperszáraz bőrömből selymes bababőr lett már az első használat után. Az illata olyan, mint egy csokis brownie frissen főzött kávéval.
Megjegyzés: Ne ijedjen meg senki attól, hogy miután felviszed a bőrödre, picit bebarnul (nem fogja meg a bőrt). Nedves arcbőrre érdemes felvinni.

powerpuff
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Emolliensek: Almond Oil Peg-8 Esters, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil
Emulgeálószerek: Almond Oil Peg-8 Esters