KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Frederic Malle

Ár:   34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackbird, Módosítva: 2017. június 19.

Ár:   34 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Dominique Ropion forradalmi illatának, a Carnal Flowernek a hajparfüm változata. Lehengerlő tubarózsás illat, ami frissé varázsolja, könnyed formulája révén finom parfümfátyollal vonja be viselője haját.

10 ml Frederic Malle Carnal Flower Hajparfüm
Ár: 5500 Ft plusz posta /10ml , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyes átvétel

aidanne

2018. február 7.

Frederic Malle dobott egy hatost titokban mikor ugy gondolta, hogy Dominique Ropion-t keri a Carnal Flower es annak hajparfumjenrk megalkotasara. Total bejott a dobasa, mert azt gondolom, aki a tubarozsaval ilyet tesz, annak mar nincs mitol felnie.

Ez egy csodalatos tubarozsas fatyol egy kremes de enyhe kokusz kisereteben. Nagyon puha, erzki illatfelhovel ajandekozott meg, mikor a hajamra fujtam. Egesznap puhan es finoman ereztem magam. Nyaron ez kituno valasztas lehet azoknak, amit elottem Blackbird mar felsorolt:)

Tartozom egy vallomassal: en regebben kinemalhattam a tubarozsat, mint jegyet. Akkor jottem ra, hogy valojaban rajongok erte, amikor szembesultem azzal a tennyel: tobb mint negy parfumom igencsak boven tubarozsaban uszik. Itt mar nem tudtam letagadni, es szepen, csendesen es biztosan a rajongo lettem fedhetetlenul. Mar nincs mit titkolnom. Azt, hogy a hajkoronamon is viselem az egyik Frederic Malle kedvenc parfumore munkajat... nos... semmi ketsegem afelol, hogy a tubarozsa igenis gyonyoru... barhol, barmikor

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Blackbird

2017. július 3.

Nagy dilemma volt.Hogy a szignatúra illatom hajparfüm változatát is megvegyem-e... Egyszer történt,hogy a Madisonban jártam- vagyis végigfutottam-,amikor megkérdezték tőlem,hogy mehet-e a hajamra pár spiccentés. Az illat aznap pont CF volt,hát mondtam,hadd szóljon.. És lelassult az idő. Béna ,meg szentimentális-és nagyon személyes is (igyekszem ezt nem leírni és érzékeltetni )-,de aznap egy nehéz nap felfokozott ízű találkozása várt rám - és adott egy megnyugvást.Nyilván a szignatúra illat alaphangon ad.. De aznap minden lépésemnél csillámokat szórtak a rugózó fürtjeim-én így éltem meg:) -és adott egy könnyebbséget . Az illat maga a Carnal Flower. De sokkal olajosabb,delejezőbb és mindeközben finomabban behálózóbb illata is.Amikor nem direkten jön az illat,hanem csak párállik, egy könnyed szellőként végiglibben.Ami kacajokat,flörtöket ígér. Ami nyárra maga a tökély
Bőrre,ruhára kár fújni,nem oda szánták,nem is illik oda. Az én rövid,göndör fürtjeimből is árad, csak lehelletfinoman..Hosszú hajból gondolom delejez.Nyárra tökéletes.Finom,elegáns, a Carnal Flower minden bujaságával
A tartóssága: reggeli 2-3 fújás a párnán is érezhető éjjel,és másnap a reggeli zuhanynál a gőzben még jelzi,hogy van. Pedig sokkal-sokkal lágyabb a parfümnél..
Még egy gondolat -bár a Carnal Flowerre nem igazán jellemző ,de - akikről a nyári forróságban hamar illannak az illatok,azoknak a hajparfüm egy tökéletes verzió.Vagy aki sokat van napon (nem feltétlen napozás miatt) , és esélyes,hogy a bőrét bántja,vagy foltosítja a parfüm.

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.