Freedom Makeup

Ár:   3650 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2018. június 11.

A kiváló minőségű Freedom Pro Strobe arckontúr paletta kiemeli az arcvonásokat, valamint varázslatos és professzionális megjelenésű sminket biztosít. Ecset is tartozik hozzá.

• kiemeli az arckontúrt
  • világosít
  • intenzíven pigmentált
  • púderes állag

Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: Leírás szerint, használt, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata

Kremcica

2018. július 7.

Ha jól tudom ez a Lorac kontúrpalettájának a dupeja. A leírás szerint a szerint 2 világosító színt (egy világos naturális, egy sárgás tónusú), 2 kontúrozó színt (egy egész világos, egy nagyon sötét), 1 ezüst highlightert és egy borzosítót tartalmaz plusz adtak hozzá egy kontúrozó ecsetet is. Őszintén szólva nem vagyok a kontúrozás híve ezért sem vettem drágább darabot. Viszont a legvilágosabb barna kontúr és a nagyobb bronzosító keveréke csodás bronzosítóként rajtam, a világosakat szemhéjra kiemelőszínnek illetve a naturális világosat korrektor fixálásra használom. A highlighterrel és a nagyon barnával gyakorlatilag egy teljes szem és arcsminket össze tudok hozni ha utazok és nem akarok sok sminket vinni magammal. Porzik, a pigmentáltsága hagy kivetnivaló így kell alá az alap és építeni kell, hajlamos a foltosodásra de egy jó ecsettel alaposan eldolgozva már nem probléma. A highlightere jó, de elég visszafogott és világos ahhoz hogy építeni lehessen.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.