KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Freshmaker

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alexandra_domotor, az összetevőket feltöltötte: Elvira21, Módosítva: 2014. október 17.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Pamut tapintású 120 lapos JUMBO PACK nedves popsitörlőkendő a babák bőrének kíméletes tisztítására.

• Tökéletesen tisztít.
  • 5.5 pH értékű.
  • Használatát követően a bőr felülete kellemesen selymes tapintású, friss illatú lesz
  • Nem ragad.
  • Tökéletesen megfelel a család minden tagja számára.
  • Finom testápoló tartalma miatt enyhíti a kiszáradt bőr érdességét.
  • Zárófedeles
  • Alkoholmentes
  • Krémes bevonattal a bőrápolás érdekében!!!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

AncsAni

2015. július 30.

Csak ezt használom! A kislányom popsiját törölni, a kezemet törölni, sminket eltávolítani és takarítani. Vékony, könnyű anyagból van és kellőképpen nedves. 350Ft az eurós boltokban, plusban és 500Ft a goods marketben. Melegszívvel ajánlom mindenkinek! Lekörözi az ismert popsitörlőket és a nagy márkákat is.

AncsAni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

tátombák

2015. január 14.

Sminklemosásra használtam. Páromnál volt egy csomaggal, nagyon sokáig elég volt. Erősebb sminkhez persze több kellett, de így is gazdaságos volt. Azt szerettem benne, hogy zárható fedele van, így akkor sem száradt ki, amikor a ragasztócsík meggyengült. Még az utolsó is nedves volt :) Nagyon-nagyon megérte, kár, hogy legutóbb nem láttam Magdi anyusnál :(

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 14.

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

Nagyon szerettem amíg a közelben lehetett kapni. Kedvező áron ilyen nagy kiszerelésű törlőkendőt azóta sem találtam. Jól tisztított, nem szárította a bőröm.

alexandra_domotor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.