KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Freshmaker

Ár:   270 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HelenaHeléna, Módosítva: 2014. július 3.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

lovecreams

2016. augusztus 16.

A legjobb százforintos dolog a világon!! Nekem az összes illata tetszik, eddig használtam kamillásat, ibolyásat, rózsásat, de mindegyik nagyon tetszett. Erős kis kendők, viszont hamar kiszáradnak, de nem vonok le pontot! :)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

kalmaniki

2016. július 28.

A 15 db-os csomagot vettem belőle virág illatban. Igazából csak a pici kiszerelèse miatt vásároltam meg, mert kevès helyet foglal a táskában. A kendők kicsik, strapabíróak, elèg kemènyek, de kèztörlèsre megfelelőek. Viszont az illata vagyis inkább szaga borzalmas, gyomorforgató.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Melcsi922

2016. július 4.

Majdnem elhasználtam egy 100 db-os kiszerelést,és még az utolsó pár kendő is nedves,nem száradt ki.100 db 250 Ft.Ár-érték arányban nagyon jó,és az illata is kellemes.

Melcsi922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

kovacsrekaa

2015. június 24.

Ma jártam dm-ben, de elfelejtettem kéz törlőkendőt venni. Auchanban pedig ezek vannak, ott kb. 200Ft.
Kamillásat vettem, 15 db táskába bedobni tökéletes.. viszont. Az illata az nem kamilla.. felbontom, ki veszek egy kendőt, szépen ki is hajtogatóm. Valami nagyon pasis szag csapott meg, talán tesóm használt évekkel ezelőtt ilyet... Erős szag tart olyan 3 mp-ig, majd el illan, és puha lesz a kezem. Viszont ezt a pasi szagot még mindig érzem, ami nem tetszik..
A csomi praktikus, árban egész jó, kendők kellően nedvesek, tényleg nem szárít, nem irritál. De ez a szag... pocsék.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 24.

Virtual Angel

2015. május 6.

Mindig van egy az ágy mellett, az irodában és a táskámban. A legolcsóbb, amit ismerek, nálunk 50-55 Ft. szokott lenni a One Euro Marketben, mindig ezt veszem. :)

Virtual Angel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Petta

2014. december 21.

Nagyon olcsó, jó illatú törlőkendő. Én a táskámban hordom kéztörlőnek, mert nagyon jó, kis kiszerelése van. Csak kamillásat szoktam venni, de azt újra és újra.....:))

Petta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 21.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!