KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Frosch

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztító tusfürdő aloe verával a kellemesen lágy bőrérzetért. PH-semleges, vegán termék. Nem tartalmaz EDTA-t, parabént, natúrkozmetikai tartósítószert. Bőrkímélő hatása dermatológiailag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

balintnina

2018. július 22.

Nagyon szeretem az aloe verás termékeket és a frosch márka termékeit is, ezért ahogy megláttam landolt is a kosaramban. Kellemes az illata és azóta nem szárad ki pikkelyesre a bőröm. Nem igazán habzik, szóval ha valaki imádja a nagyon habzó tusfürdőket ez nem lesz a kedvence.

balintnina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Eple

2018. július 12.

Ez lett a kedvenc tusfürdőm.
Az illata miatt tetszett meg a legjobban, már a második flakont vettem meg. Amióta ezt használom sokkal hidratáltabb a bőröm, ezt főleg olyan napokon vettem észre amikor nem használtam testápolót.

Eple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Ez lett a kedvenc tusfürdőm.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid