KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2013. február 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

A tusfürdő gazdag összetétele révén tisztítja és ápolja bőrét. Aloe vera és bambusz kivonat tartalma frissítő érzésel tölti fel.

cserryy

2014. május 23.

Az az érdekes, hogy az illatában semmi különöset nem érzek, mégis kellemes. Van amikor kifejezetten az enyhe illat esik jól, pedig amúgy az intenzívebb édes illatok jönnek be, de ez kivétel lett. Nem szárít, nem viszketek tőle. Az eurósban vettem 290-ért, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

cserryy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

gyulzsuzsi

2013. május 30.

Meglepően jó termék! Nem találkoztam soha a reklámjával, a kísérletezőkedvem vezetett a megvételéhez és nem csalódtam.
Imádom az illatát!

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Imádom az illatát!

somodiedo

2013. február 3.

Tetszik az illata, nem szárítja a bőröm, és jól habzik. Állaga egyáltalán nem híg, szinte már kicsit zselészerű, nem kell belőle sok. Szeretem használni.

somodiedo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol