KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ms.Cat, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Kombinált

A természetes kristályokat tartalmazó fürdősó ellazítja az izmokat, serkenti a vérkeringést. A vanilia megnyugtató, meleg illata és a feszültség elszáll.

Ms.Cat

2013. augusztus 24.

Nagyon finom az illata, elég sokáig kitart és az illata az valami csudijó.xd Nagyon szeretem és elég olcsón jutottam hozzá. :)

Ms.Cat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance