KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fruit of the Earth

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lszofi, Módosítva: 2014. március 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Napozás utáni Aloe Vera gél

alexandra_domotor

2015. március 4.

Nagyon szuper termék. Maximálisan leteszteltem, főleg, hogy a családomnak is ezt adtam mindenre és ők is elégedettek vele. Szépen gyógyít sebet, pattanást, csípést, herpeszt, leégést, feszessé teszi a bőrt stb.

Upd: egy ideje nem használtam, mert elfogyott és nem rendeltem. Már éreztem, hogy ordít a bőröm érte. Szinte újjászületett, mióta újra használom. Imádja a bőröm. Örök szerelem :)

alexandra_domotor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.