KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fruit of the Earth

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lszofi, Módosítva: 2014. március 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Napozás utáni Aloe Vera gél

cattitude

2017. augusztus 20.

nekem a tubusos van, nem ez az üveges a képen, de csak annyi a különbség, hogy az enyém kisebb kiszerelés. Szlovéniában vettem egy ottani dm-ben, eredetileg a sajátmárkás panthenolos krémért mentem, de megláttam ezt a gélt és megvettem, mert néhány testrészem csúnyán megégett a strandon :( neutrális illatű, színtelen, sűrű zselé alkohol, színezék és illatanyag nélkül, ami nagyon jól hűsít és a száraz/sérült bőr pikkpakk beissza. picit drágálltam először, amikor megvettem, de teljesen megéri az árát, annyira hatékony. szerintem az alveola termékeinél sokkal jobb ez a zselé.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

alexandra_domotor

2015. március 4.

Nagyon szuper termék. Maximálisan leteszteltem, főleg, hogy a családomnak is ezt adtam mindenre és ők is elégedettek vele. Szépen gyógyít sebet, pattanást, csípést, herpeszt, leégést, feszessé teszi a bőrt stb.

Upd: egy ideje nem használtam, mert elfogyott és nem rendeltem. Már éreztem, hogy ordít a bőröm érte. Szinte újjászületett, mióta újra használom. Imádja a bőröm. Örök szerelem :)

alexandra_domotor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.