KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misoko, Módosítva: 2011. február 9.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

NeversaynotoPanda

2016. június 26.

Ez volt a kedvencem kiskoromban.Csak az illatara emlekszem, igy az miatt es a jo emlekek miatt 5 csillag

NeversaynotoPanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

pulykus

2016. május 24.

Sajnálom, hogy megvettem! A finom illata ellenére cseppet sem hidratál, és ragacsos érzetet hagy maga után.

pulykus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Valentine

2015. december 20.

Régebben kipróbáltam ez a testápolót. Elsőre tetszett az illata, a bőrre kenve azonban már túlságosan erősnek találtam. Elég hosszú időbe telt amíg elfogyott. Kissé folyós a krém, szerintem nem hidratál kellőképpen.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

fille.tressee

2014. június 4.

Nekem nem jött be ez az illat.Túl mű volt, a vanília amúgy is taszít egy picit, de a cseresznyére sem nagyon emlékeztetett! Sajnos az állaga meg a hatékonysága sem kárpótolt, mert zsíros lett tőle a bőröm, és túl híg volt. Még csak nem is olcsó..

fille.tressee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

Aprile

2014. január 11.

Nemrég abszolút rossz kedvem volt, ezért több apró szépségápolási termékkel is megleptem magam. Az egyik ez a cseresznyés-vaníliás 30 ml-es kis testápoló volt. Az illata elég erős, az állaga kissé folyós. A karjaimat kenegettem vele, és jóleső érzés volt, de valamelyik este az arcomra is kentem belőle egy keveset, és másnap reggelre kipattanásosodtam tőle, és annyira zsíros lett a bőröm, hogy az orromon még a napfény is elcsúszna.

Számomra az igazi pozitívuma a terméknek az, hogy az illatában jól keveredik a vanília és a cseresznye, és bár elég tömény, így hideg estéken nekem jól esett szagolgatni, s viszonylag tartós is volt az illata. Kis mérete miatt jól lehet hurcibálni, és el-el lehet kenegetni, de 30 ml-nél nagyobb kiszerelésben már nem hiszem, hogy megvenném.

Aprile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

sminkkém

2013. december 1.

Nagyon szeretem a cseresznye illatát...... de ennek köz sincs ahhoz.Az illata attól még nem olyan rossz, de maga a termék nekem nagyon vízes, nem szívódik be gyorsan.

sminkkém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 1.

kalmaniki

2013. augusztus 11.

Az illata egyáltalán nem tetszik, nagyon tolakodó, nem tudtam megszokni, így elajándékoztam, ráadásul nem is hidratál megfelelően.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

mandula

2013. augusztus 3.

Áhhh, az az "illat", ami ennek a terméknek van..., könnyfakasztó. Szinte örültem, amikor elfogyott. :D A másik meg, hogy a hidratálása egyenlő a nullával.

mandula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Moncsi94

2013. július 12.

Nekem tetszik az illata, bőrradírral együtt kaptam. Ennek ellenére biztosan nem venném újra, mivel az égvilágon semmit nem csinál a bőrömmel. Alapvetően száraz a bőröm, hiába kenem be mindennap ezzel a testápolóval, ugyan olyan száraz és nekem kicsit folyósnak is tűnik.

Moncsi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 12.

whyteangel

2013. május 7.

2013.május 7.
Hétvégén megint használtam, és pattanások jöttek elő tőle. Hiába kísérletezem a nem natúr összetevőkkel, a bőrömet nem lehet becsapni.

2013.április 18.
A dm-ben van 300 Ft-ért 30 ml, és mivel Fruttini-s termékkel még nem volt dolgom, gondoltam, ez elég lesz próbának.
Gyorsan beszívódik, nem irritálja a bőrömet, ami jó, de a szaga nagyon tömény, és furcsa. Ezt a kis tubust el fogom használni, és így elviselhető, de a nagy kiszerelést szerintem évekig pakolnám, mire kifogyna, mert hosszútávon émelyítő az illata.

whyteangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

2013.május 7.

2013.április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide

Sorbitol h 1 1

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.