KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. január 12.

Kategória:   Testápolók

Krémmánia Kedvencek a -től
x

2016. június 20.

Most jött el az ideje. Kicsesztem magammal, amikor télen vásárlás után kipróbáltam, és utána vagy másfél órát dideregtem. Most viszont pont jól jön. Szeretem a varázslatos csillámosságát és hogy úgy remeg, mint a kocsonya, gélszerű. A leírásban a "komplexus" pedig külön megmosolyogtató bónusz.
Hogy mit tud: hűsít, összecsordul a számban a nyál az illatától, és valamennyire hidratál is, nyáron pont megfelelő szinten. Hamarabb beszívódik, mint a gazdagabb krémek, vagyis nem izzadja ki az ember a melegben.

x
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Kathy

2015. július 7.

Én ebből a testápolót használom, és imádom! Isteni illata van, ami tartós, hűsít, légzést könnyít, masszázshoz is istenien alkalmazható!

Kathy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

varga.stella

2012. augusztus 6.

A hűsítő hatása nagyon kellemes a nagy nyári melegben, de a csillámlással nagyon elszúrták. Egyébként szerintem nem igazán hidratál. Nem is igázán értem, hogy ennek a terméknek mi az igazi funkciója... (?!)

varga.stella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

deminem

2012. május 20.

Nyárra nagyon jó választás, eszméletlenül hűsít, nekem az illata is tetszik, a csillámok nem látszanak annyira. Annyi talán a hibája, hogy felkenés után kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de viszonylag gyorsan beszívódik.

deminem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Annie404

2012. április 26.

igen én is ezt akartam írni, hogy ez egyáltalán nem testradír. A csillámok csak "díszítőelemként" vannak jelen, semmit nem érzel a csillámokból, ugyanis nem kemények. Felkenés után tényleg nagyon elkezd hűsíteni, úgyhogy nyáron a kedvenc pajtásommá vált tavaly. Én az illatát is szeretem, lime plusz menta egész jó párosítás. Nekem egyáltalán nem olajos, talán kicsit olyan ragacsos érzetet hagy, úgy 2-3 percig, utána pedig teljesen beszívődik és utána puha tőle a bőröm. Szerintem jó kis testápoló. Újra fogom venni :)
Ja és nem tudom, de az én bőrömön egyáltalán nem látszik a csillogás

Annie404
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Ja és nem tudom, de az én bőrömön egyáltalán nem látszik a csillogás

Morci

2012. március 14.

Szerettem a hűsítő hatását a nyári melegben, ezt nem kezdtem el azonnal kiizzadni a felkenés után. Tulajdonképpen nem is testápoló, hanem egy könnyű hidratáló zselé. Az illata szerintem túl kesernyés, de ami igazán zavart, hogy a csillámok miatt fénylettem, mint egy neonreklám.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

UnVraiAnge

2011. július 1.

Már útban hazafelé elképzeltem milyen hűsítő lesz evvel a citrusos-mentás testradírral megszabadulni az elhalt hámsejtjeimtől, szinte már a gondolatától felfrissültem a 40 fokos hőségben. Az állaga olyan akár a finom sóder, szaga mint a Sunlicht mosogatószer, de még ez sem rettentett el, hogy kipróbáljam! Csak úgy csikorgott mikor felkentem, leöblítés után pedig olyan volt mintha valami fura szilikonos-olajos réteg lenne a bőrömön. Puhább volt ugyan valamivel, de ezzel a folpack szerű érzettel nem tudtam megbarátkozni.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Színezék. Barnás sárga.