KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fatime, Módosítva: 2012. február 14.

Kategória:   Testápolók

Frissít és finom illatot kölcsönöz a bőrne.

Zsuzsac

2016. június 23.

Nagyon jó nyárra! Több flakonnal is elhasználtam már az évek alatt.
Sajnos idén már nem találom... :-( Megszűnt? Hol lehet még beszerezni?

Zsuzsac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Nagyon jó nyárra! Több flakonnal is elhasználtam már az évek alatt.
Sajnos idén már nem találom... :-( Megszűnt? Hol lehet még beszerezni?

orsesz

2016. április 20.

Először ajándékba kaptam, de azóta minden nyáron ez a sláger nálam! Nem csak az illata mentás, hanem tényleg hűsít is, ami 40 fokokban igen csak jól tud esni. Ez volt az első illat amit próbáltam ebből a termékcsaládból és bár többi is bejön, de ezt egyik sem tudja überelni.

orsesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

torppicur3

2015. július 8.

Egyik kedvenc nyári testpermetem. Már sokadik flakonnal veszem újra, nem tudom megunni.

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Katie

2014. június 13.

Jó kis hűsítő spray. Közvetlenül kifújás után kicsit kórházszagra emlékeztet, de pár perc múlva kellemes mentás lesz. Citrusillatot én annyira nem érzek rajta.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

guccigirl

2012. július 19.

Nagy nyári kedvencem ez a testpermet. Még ha a táskámban fel is melegszik, akkor is hűsíti a bőrömet ráfújva. Részemről az illata is rendben van, bár nem parfüm, szóval ez annyira nem érdekel. Hamar elillan, parfüm mellé is lehet fújni, mert tényleg percekig lehet csak érezni. Külön öröm, hogy a bőrömön nem hagy valami megszáradt "filmréteget", hanem szépen elpárolog, többször is lehet fújni belőle. Én a nyakamra, a vénámra és a csuklómra használom, így hűsít a legjobban.

guccigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

fugebefott

2012. június 17.

Egyszer nem volt más itthon és kellett valami a lepirult bőrömre - jobban hűsítette mint az e célt szolgáló krémek, én nagyon szeretem! Nekem nincs bajom az illatával sem.

fugebefott
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

tothdyna

2012. március 29.

Szerintem kellemes kis citrusos illata van, én tavaly nyáron fújogattam magamra lelkesen. Mondjuk hamar elpárolog, de ettől még idén nyáron biztos magamra spriccelem a maradékot.

tothdyna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

Morci

2012. március 14.

Nyárra vettem meg, gondoltam, jó lesz egy nem túl erős, citrusos testpermet a nagy melegben. Viszont tényleg inkább egy légfrissítőhöz hasonlít, mint illatszerhez. :-(

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

fatime

2012. február 13.

Nem tetszett az illata, max. légfrissítőnek jó szerintem.

fatime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Nem tetszett az illata, max. légfrissítőnek jó szerintem.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Színezék. Barnás sárga.