KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hencsibe, Módosítva: 2012. április 19.

Kategória:   Testápolók

Ez az egzotikus testápoló spray vitaminokkal és ásványi anyagokkal felfrissít, és csábító illatot kölcsönöz a bőrének.

Kiszerelés: 125 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kissenikor

2016. január 29.

Magamra nagyon ritkán fújom, inkább magam köré, a szobába szoktam, leginkább az irodámban használom. Feldobja a kedvem, finom, friss, gyümölcsös, édeskés illata van. Magamon nem bírnám elviselni, de illatosítónak elég sokáig kitart (én kb 3 éve használom heti rendszerességgel).

kissenikor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

lillaakarpati

2015. december 31.

annyira émelyítő hogy nem tudom magamon már elviselni..

lillaakarpati
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 31.

annyira émelyítő hogy nem tudom magamon már elviselni..

Sellenix

Korcsoport: < 18
2013. október 29.

Nagyon finom illata van ha haza megyek suliból és egyből mennem kell máshova és már a parfüm erős lenne és le vagyok izzadva ezzel befújom magamat és már mehetek is tovább. :) Nagyon imádom!

Sellenix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. október 29.

stenonis

2013. október 14.

Nagyon kellemes, karakteres, erős illata van, permethez képest tartós is. Az én bőröm is kicsit ragacsos tőle, ez azért mindenképpen negatívum. Féláron szereztem, abszolúte megérte így, de nem biztos, hogy a többi ilyen testpermettel is kísérletezek majd.

stenonis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

elfi777

2013. július 18.

Nekem tökéletesen bevált tavaly, imádtam, csak az von le picit, hogy napi több használatkor gyorsan fogy, illetve, kissé ragacsos lett tőle a bőröm. Főként anyagi nézetből 4, amúgy igen jó termék.

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

fujfui

2012. május 15.

ez egy nagyon erős illat! kifejezetten azoknak ajánlom akik megtudnak vele barátkozni. tényleg a licsi és a vanília keveredik. nem olyan tartós, de annál inkább erőteljesebb az illata

fujfui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 15.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.