KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fufenka Manufaktúra

Ár:   3800 Ft és 8900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Barus, Módosítva: 2017. november 14.

Ár:   3800 Ft és 8900 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Vízhiányos, száraz és érett bőrre kifejezetten ajánlott. Igen értékes olajakat tartalmaz: a marcipán illatú szilvamagolajat, melynek igen magas az antioxidáns tartalma, édesmandula olajat, jojobaolajat, argánolajat, szilvamagolajat, mégis az ametiszt kristályok fűszerezik meg ezt az ápoló, feszesítő elixírt. Az ametiszt kristálynak nyugtató hatása van, enyhíti a stresszt és az érzelmi kimerültséget, az arcbőrünkről segíti leporolni a stressz nyomát."