KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fufenka Manufaktúra

Ár:   3800 Ft és 8900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Barus, Módosítva: 2017. november 14.

Ár:   3800 Ft és 8900 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

"Ezt az olajat elsősorban a normál bőrűeknek készítettük. Áldásos hatása, hogy fiatalon és rugalmasan tartja a bőrt, támogatva a bőr saját kollagén termelését. Mindezt a jojobaolaj, görögdinnyemag olaj és az argánolaj tökéletes kombinációjával értük el. Gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy zsíros érzetet az arcunkon. Az argánolaj telítettlen zsír és E-vitamin tartalma, a jojoba- és a görögdinnyemag olaj, faggyútermelést kiegyenlítő hatása tökéletesen kiegészítik egymást."