KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fusswohl

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Újratölthető akkus bőrgyalu kétféle (durva és extra durva) fejjel a puha, sima bőrért, száraz és nedves használatra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kerteszke

2018. július 16.

Szerintem akinek tényleg nagyon bőrkeményedéses a lába, az nem lesz megelégedve vele. Két ismerősöm nagyon pozitívan nyilatkozott róla, én sajnos nem tudok, nekem csalódást okozott. Az extra durva fej sem vitte le a bőrkeményedést a sarkamról, pedig kitartóan küzdöttem vele. Az a helyzet, ha túl sokáig tartod egy helyen,akkor égetni kezd egy idő után, viszont így lehetne jobb eredményt elérni . Ha pedig erősebben rányomod, leáll a készülék. Fene sem érti.

kerteszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

szaboszilvia28

2018. február 4.

Hát ez csiszolópapír, ami egy kicsit polízoz...
Óriási csalódás!

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

Hát ez csiszolópapír, ami egy kicsit polízoz...
Óriási csalódás!