KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fusswohl

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. június 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az elektormos bőrgyalu segít eltávolítani a bőrkeményedést, a száraz bőrt és a tyúkszemeket. Gondoskodik a sima, puha bőrről.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cattitude

2018. június 13.

habár a kémiai hámlasztás rajongója vagyok, túl gyakran azért nem szoktam savval kezelni a lábaim, mert azon kívül,hogy ellenjavalt, drága is lenne kéthetente hámlasztani és nem is igazán környezetbarát. akcióban vettem a terméket, így volt kb 3000 forint, ami nagyon jó, bár az eredeti ára sem sok, de így könnyebben csábultam el rá. bőrkeményedést így konkrétan nem visz le, de az elhalt, ronda, fehéredő réteg bőrt igen, és ha nem is lesz konkrétan babapopsi simaságú a lábam, azért nagyban hozzájárul ahhoz, hogy ápoltabb legyen két kémiai hámlasztás között. túlzásba ezt se szabad vinni, hetente maximum egyszer használom. mindent egybevetve 5 csillagot adok, mert ezért az árért tényleg jó kis cucc, de szerintem tyúkszemre vagy komolyabb bőrkeményedésre nem használ.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Fruzsi

2018. március 2.

A rózsaszín változatát használom. A fejek nem eléggé durvák, így a brutál bőrkeményedéssel nehezen bánik el szerintem. Én 4 hetente használom, először az alján levő reszelővel lekapom a durvaságokat, utána használom csak a forgó részét, így tökéletesen puha talpakat kapok. Nekem bevált, szeretem használni.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Ophelia

2018. január 11.

Ez egyszerűen szuper! Sokat állok-mászkálok viszonylag kemény talpú cipőkben, krémek ide vagy oda, mindig hamar megjelennek a makacs bőrkeményedések a talpamon. Pedikűröshöz nem nagyon szeretek járni, az itthoni kézi reszelgetés is macerás meg időigényes, ígyhát megvettem ezt az elektromos reszelőt, és cseppet sem bántam meg. Kb 10 perc ráfordítással teljesen babatalpam lett, meg merem kockáztatni, hogy a pedikűrös kezelés után sem volt különb a végeredmény, és másfél óra helyett néhány perc volt az egész. 3ezer valamennyiért vettem akciósan, nagyon megérte, kár, hogy nem vettem meg korábban.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

MormiOrsi

2017. október 13.

Update: Le kell vonjak egy csillagot, mert néha az életem elunom, míg elkészülök a sarkammal (értsd: sokáig kell vele mókolni), a másik pedig, hogy azért néha maradnak száraz részek, nem tökéletes a végeredmény, de lehet gyakrabban kellene használni, mint 2 hetente. Ennek ellenére azért jobb, mint a semmi, de tökéletes pihe-puha lábikót nehéz vele varázsolni.

Lehet kicsit korai 2 használat után véleményezni, de eddig nagyon is meg vagyok vele elégedve! Kb 2 hete jártam pedikűrösnél, de 1 hét után újra vállalhatatlan volt a sarkam (semmi brutál, átlagosan repedezett sarokkal rendelkezem :). Mivel a pedikűrre kb annyit fizettem (pont annyit), mint erre a gépre a 10%-os kuponommal, gondoltam egy próbát megér, ha bejön megspórolom a pedikűröst a jövőben és akkor használom, amikor szükség van rá. És nagyon úgy tűnik, hogy bejött. A sarkamat szépen rendbe tette, egy Baleás sarokkrémmel kombinálva puha és selymes. Olyan, mint 2 hete a pedikűr után, amire ezentúl nem fogok költeni. (Amúgy már egy ezressel többe kerül, mint ami az adatlapján szerepel, és változott a fenti képen lévő dizájnja is.)

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

heather

2017. szeptember 30.

A Balea hasonló terméke 2 év után tönkrement,ezt vettem helyette.
Nekem talán még annál is jobban bevált.
A led lámpás rózsaszínt választottam.
Precíz,hatékony.

heather
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

A Balea hasonló terméke 2 év után tönkrement,ezt vettem helyette.
Nekem talán még annál is jobban bevált.
A led lámpás rózsaszínt választottam.
Precíz,hatékony.

korono

2017. szeptember 1.

Másfél évvel ezelőtt vettem kb 3500 forint volt így úgy voltam vele egy próbát megér. Most a legerőssebb fejet használom nagyon gyorsan eltávolítja a keményedést. Egy hátránya, hogy elemmel működik szerencsére van újra tölthető elemem különben nem lehetne bírni. Ha elromlik biztosan megveszem az akkus változatot.

korono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Boriskajuliska

2017. augusztus 16.

Sokáig gondolkodtam a vásárláson, végül 25+10%-os kedvezménnyel vettem meg, és nem bántam meg. Még csak száraz lábon próbáltam, mivel nincs mindig időm hosszas procedúrára, de így is teszi a dolgát. Elég viseltes volt a lábam a sok saru stb., de most úgy saccolom heti 1-2 alkalommal használva puhák maradnak a lábacskák. Azt nem mondom hogy hip-hop kész vagyok, de az a 10-15 perc nem rossz a sima, egyenletes végeredményért.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Ramci89

2017. július 19.

25%-os akció keretén belül vettem meg,jó kis csajos rózsaszín :) Pont kézre áll,nekem pl a Scholl-os elég nagy,nem valami táskabarát meghát az ára is veri a csillagokat. Ez a kis készülék teljesen jól teszi a dolgát,szépen leszedi a bőrkeményedést,puha lesz tőle a láb :) Nagyon szeretem és nem bántam meg,hogy megvettem :) Szerintem felesleges több 10ezret kiadni egy "márkásabb" termékért,mert semmivel sem tud többet és csak a nevét megfizetni nem érdemes :)

Ramci89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Csirip74

2017. július 18.

Beruháztam rá a 10%-os kupont felhasználva és nem bántam meg. Szépen dolgozik, nem éget (ami nagyon fontos), a hozzá való pótgörgők nem drágák. Ár-érték arányban tökéletes!

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

AnnaLAKK

2017. július 7.

Ez a termék teljesen felesleges. A lábam sajnos hajlamos a bőrkeményedésre, pár havonta járok pedikűröshöz és naponta csiszolgatom és kenem krémekkel. Gondoltam egy ilyen szerkezettel könnyebb lesz az ápolás. Áztatás után is szinte alig szedett le valamit a sarkamról, és másnap iszonyat érdes volt a lábam erős krémezés után is. Sokkal jobb eredményt értem el egy hagyományos sarokcsiszolóval ami árban tizede ennek a terméknek. Sajnos nekem egyáltalán nem jött be.

AnnaLAKK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.