KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fusswohl

Ár:   3749 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. július 6.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Másodpercek alatt elvégzi a köröm polírozását. A köröm lakkozás előtti előkészítésére szolgál.

Emjoi elektromos körömpolírozó készülék
Ár: 5000 Ft , Eladó: szilvia.bano
Állapot: teljesen új, a rajta lévő fejet egyszer-kétszer kipróbáltam, a többi érintetlen, elem van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: postán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

costinboglarka

2018. január 13.

Majdhogynem tökéletes, magam sem hittem el, hogy tényleg ennyire szépen ki tudja csiszolni a körmeimet. Remek vétel volt és a cserefejek sem drágák hozzá. :)

costinboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.