KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fusswohl

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tokoscsajszi, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Frissítő hatás és ápolt érzés a bőrnek.

barbusus93

2017. június 24.

Ebben az árkategóriában a társaihoz képest nálam tökéletesen bevált. Egy kicsit lassan szárad bár ehhez már hozzászoktam. Egész napos harisnyaviselet mellett sincs szaga a lábamnak a termék használata mellett.

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

tokoscsajszi

Korcsoport: < 18
2016. december 31.

Selymes érzetet ad és az illata is jó, nekem bevállt pont annyira mint a Rossmann saját márkás termékei szoktak..:)
5* ha változna úgy is update-elek. ;D

tokoscsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 31.

5* ha változna úgy is update-elek. ;D