KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fusswohl

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knoemi, Módosítva: 2016. november 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Repedezett elszarusodott bőrre. Ez a lábápolóhab karbamid ápoló komplex-szel segít helyreállítani a bőr nedvességegyensúlyát. A shea vajat és az avokádó olajat tartalmazó összetételének köszönhetően a nagyon száraz, elszarusodott bőr kellemesen ápolt lesz. A hab zsíros réteg nélkül kellemesen felszívódik.

Aprile

2016. december 13.

Egy nagy akcióban sikerült hozzájutnom, és amolyan próba szerencse alapon vettem meg és próbáltam ki... és mit is mondhatnék? Hatalmas kedvenc lett.:) Sokféle lábpuhító krémet kipróbáltam mostanság, de a fránya keményedésekkel nem sikerült egyiknek sem különösebb csodát tennie, de ennél a kis habállagú motyónál jobbal még egyértelműen nem találkoztam. Nagyon elégedett vagyok vele, gyorsan beszívódik, nagyon finom az illata, és szépen teszi a dolgát, kellemesen puha lesz tőle a lábacskám... és az eredmény még tartós is.:) Abszolút megéri kipróbálni szerintem.:) Én vettem is rögtön még egy flakonnal.:)

Aprile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

knoemi

2016. november 27.

Kiváló termék, kellemes illattal és állaggal, gyors felszívódással. Nem volt túl sok bőrkeményedés a lábamon, de az is nagyon zavart. Habkővel karöltve csodákat művel. Tartósan ápolt, puha lábakat eredményez. :)

knoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hexyldecanol

Sorbitol h 1 1

Squalane eo 1 0