KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fusswohl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Holt tengeri sóval.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PinkBelleLab

2016. augusztus 31.

En is vettem Fusswohl labfurdosot, de nekem kamillas van meg, de mivel nem talaltam ide irok.
Gyakran kerestem labfurdot, mert egy nehez egesz nap allo munka utan jol esik egy kis nyugalom es kipihentseg a labamnak. De sajnos sok helyen sosem talaltam, most vege lehet kapni ott, ahol elek. Nagyon olcso, es a testunk leggyakrabban hasznalt testresze meger ennyi torodest. Forro vizben oldottam fel, es nagyon jol frissi, elinkiti, nyugtatja, bizsergeti a labam, nekem az illata is nagyon tetszett. Megy a maximalis pont :)

PinkBelleLab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

kacatka

2012. február 28.

A párommal mindketten használjuk, és elégedettek vagyunk vele. Kellemesen frissíti a lábat, és felpuhítja a sarok száraz bőrét. Szerintem, megérte az árát. :)

kacatka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract