KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fusswohl

Ár:   119 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kátya, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

A Fusswohl lábfürdő felfrissíti és erősíti a fáradt lábakat. A Holt tengeri sók, a nyugtató kamilla és az erősítő vadgesztenye hatóanyag komplexe egy pihentető ápolást tesz lehetővé. A bőrkeményedések eltűnnek. Rendszeres használata mellett megelőzi a lábszagot.

filmszalag7

2016. május 14.

Imádtam míg lehetett kapni, egy ideje egyáltalán nem találtam a boltokban. Nagyon sajnálom, mert nagyon jól puhította a lábaim... Ez a kis kiszerelés pedig nagyon praktikus volt.

filmszalag7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

muffinmonsuta

2014. március 15.

Mindig ilyet szoktam venni.:) kb 100ft körül van. Ennyit megér,de örülnék,ha lenne nagyobb. Szeretem az ilyeneket és szerintem a lábápolás is nagyon fontos.

muffinmonsuta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

Kátya

2014. február 18.

Néha szoktam venni, amikor a lábápolást kicsit ki akarom bővíteni.
Nagyon puhává teszi a talp bőrét és utána sokkal könnyebben tudom eltávolítani a bőrkeményedéseket. Azt tapasztaltam, hogy a használatával tovább marad puha a talpam, és később kezdenek visszakeményedni a kényes területek.

Kátya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Néha szoktam venni, amikor a lábápolást kicsit ki akarom bővíteni.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract