KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

GA.MA Italy

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 22 760 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lunaticgirl, Módosítva: 2015. október 2.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 22 760 Ft

- Az új Ga.ma hajvasaló segítségével varázslatosan szép, elegáns és magával ragadó frizura készíthető
- Olyan gyengéd a hajhoz, mint a szél könnyed simogatása
- Az R and D fejlesztő vállalat hosszas kutatómunkájának köszönhetően jött létre az új CP3 hajsimító, melynek során a kiváló teljesítmény és a izzó nap ereje együttesen érvényesül
- Használja a neves világmárka legutolsó generációs hajvasalóját, és lopja be életébe a szellő cirógatását
- Hajvasalás közben megfiatalítja és élettelibbé teszi a hajat
- A negatív ionok magas negatív elektromos töltésű atomok, amely hatására a haj élettelivé, selymesebbé fényesebbé válik
- A keramikus bevonat miatt rendkívül gyors hővezetésre képes
- A csúszó talpai tourmaline-kristály bevonatúak, ami a mikroszkópikus méretű pórusokat elzárja, így a hajon lévő vegyi anyagokkal és a hajlakkal szemben védett marad
- Tourmalin bevonatú vasalólapok
- Digitális hőfokkijelző
- Nano Silver technológiával rendelkezik, antibakteriális hatású
- Laser led: mesterséges ionizáló szerkezet
- Azonnali felmelegedés
- Egyenletes hőelosztás
- Könnyed és gyors hajformázás
- Digitális hőfokkijelző
- Hőfokszabályozás 150 – 220 C°

Ár: 22 760 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 15000 Ft , Eladó: Jadee
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest vagy Miskolc is megoldható, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges megbeszélt helyszínen.

estokani

2017. január 12.

Ez a szépségápolási cuccom az, aminél azt érzem, hogy minden belefektetett forintot megért. Maximálisan.
A régi, ócska vasalóval max 1 napig maradt szép és egyenes a frizurám. Ezzel a következő hajmosásig kitart esős időben is! Ami nálam azért nagy szó, mert erősen hullámos, párára extraszöszölődős a hajam.
Nem húzza, tépi a hajat, elég egyszer határozottan átsimítani egy kisebb tincset. Göndör hajúként végre tudok frufrut hordani. Kell ennél több érv mellette?
Egyet még tudok, nagyon hosszú a vezeték hozzá :) viszlát röghözkötés :D :D éljen a beauty birodalom II. Józsefe!

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Powderpuff Girl

2016. szeptember 7.

Én is nagyon megszerettem, hetente használom rendszeresen. Az eredmény nekem is egyenes és fényes, viszont esős időben a hajam vissza hullámosodik, de ezt nem hiszem, h a hajvasaló hibája. Szeretem, hogy nem túl hatalmas a mérete, kézre áll és a vezetéke is jó hosszú. Ráadásul hővédő táskával együtt adják, így egyből el is tudom pakolni. A design-jával viszont nem vagyok elégedett, mert olcsó műanyag hatása van és gombjai is elég gagyik.

Powderpuff Girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

kitten

2016. augusztus 17.

Nagyon szeretem, vekonyszalu, szokitett hosszu hajamra olyan hajvasalot kerestem, ami nem kesziti ki - ugy erzem, meg is talaltam (persze hovedo sprayt hasznalok hajvasalas elott). Ga.ma hajszaritot is vettem, maximalisan meg vagyok azzal is elegedve.

Update: kozben megtanultam laza, "beach" hullamokat is kesziteni vele, igy egyre jobban szeretem! <3

kitten
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 17.

lunaticgirl

2015. szeptember 19.

na szóval..ez egy nagyon nagy királyság :D hajvasaló és hajvasaló közötti óriási különbségek legjobb szemléltetőeszköze az tuti.már az első használat után teljesen el avgyok tőle ragadtatva az előző Babyliss Wet&Dry-hoz képest ...(inkább hagyjuk) nem bírtam hajat növeszteni mert mire nőtt vágatnom kellett a száraz törrött végek miatt, amit a másik vasaló okozott.emellett használhattam volna akár nap mint nap is a másikat mert mindig visszabongyorodott a hajam.de ez..mosás után kihúztam és 3. napja összekötve, kibontva tök egyenes, puha, fényes, nem száraz és a hajgumi nyoma sem hagy hullámot a hajamban.azt hiszem megérte beruházni rá nagyon boldog vagyok ajánlom bátran :)

lunaticgirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.