KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gabi

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bess, Módosítva: 2013. szeptember 13.

Kategória:   Fürdőtermékek

Gyengéden tisztítja a baba bőrét. Levendulát és kamillát tartalmaz, melyek jól ismertek bőrnyugtató hatásukról és segítenek megkönnyíteni az esti elalvást.

Hipoallergén, A Heim Pál Gyermekkórház ajánlásával, Újszülött kortól használható, Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt, Bőrsemleges pH, 0% színezék, 0% alkohol, 0% szappan

Fancsikacsika

2018. január 9.

Szerintem jó. De hamarabb nem alszik el tőle a gyerek :-)

Fancsikacsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Szerintem jó. De hamarabb nem alszik el tőle a gyerek :-)

Banszky

2018. január 9.

Jobban szeretem a natúr,illatmentes változatát de ez is tökéletes babám számára és számomra is. Nem irritál,ár-érték arányban megéri.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Kingucii

2017. március 12.

695Ft-t vásároltam egy kis illatszerboltban a magam számára, mert eszméletlenül érzékeny a bőröm.
Nagyon kellemes, nyugtató illata van.
Hajmosásra is használom, pihepuha tőle a hajam, nem zsírosodik olyan könnyen tőle.
Nem csípi a szemem, nagyon gyengéd a bőrömhöz.
Szeretem a Gabi termékcsaládot.:)
Olcsó és sokáig kitart nekem.
5*.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Nagyon kellemes, nyugtató illata van.
Nem csípi a szemem, nagyon gyengéd a bőrömhöz.
Szeretem a Gabi termékcsaládot.:)
Olcsó és sokáig kitart nekem.
5*.

GViki

2017. február 11.

Kellemes az illata, nem szárítja a babám bőrét. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy van-e nyugtató hatása, kisfiam egyébként is jó alvó. Nagyon jól habzik, aminek kisfiam kifejezetten örül.

GViki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Kriszti4

2017. január 11.

Nagyon jól habzik, tisztít, csodás az illata. De valahogy a fiamnál pont az ellenkezőjét váltotta ki, amikor ezzel fürdettem sokkal nehezebben altattam el mint mikor nem használtuk.

Kriszti4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Erina

2016. december 27.

1 éves kisfiamnak vettem, mert nagyon rossz alvó, és ezt még nem próbáltuk :) Alvás terén nem vált be. Az illata nagyon jó, én imádom, jól tisztít, krémes és lágy habja van, de sajnos fiam bőrét nagyon szárította. :(

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Desire

2016. október 2.

magamnak vettem, imádom, nagyon jo az illata, tartós, és összetevőkben is remek

Desire
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

magamnak vettem, imádom, nagyon jo az illata, tartós, és összetevőkben is remek

kdorci

2016. július 13.

Nekem ugya nincs kisbabám és sehol a környezetemben, de a mamámnál egyszer csak ez a tusfürdő volt. Nagyon nagyon imádom az illatát.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

bbriggitta

2016. május 17.

A kisfiam születése óta ezt használjuk (14 hos) maximálisan elégedett vagyok vele. Nem szárítja a bőrét, az illata nagyon kellemes és az ára is kedvező.

bbriggitta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Lexy96

2016. május 16.

Ezt használtam fürdésre, arcmosásra és hajmosásra is amikor volt egy olyan időszakom amikor mindenre érzékeny voltam, a bőrömön a kiütések elmúltak a hajam meg annyira puha lett tőle meg selymes amilyen még egyik sampontól sem, majdnem ,hogy balzsamot se kellett használnom annyira jó volt megéri az árát az illata megy nagyon tetszik !

Lexy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Hidratálók: Sodium Lactate