KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gabi

Ár:   888 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fetusi, Módosítva: 2011. május 7.

Kategória:   Samponok

free

2017. január 6.

Én még a régi változatát használtam a gyerekeknél. Imádták ez nem csípte a szemüket. Ellentétben híresebb testvéreinél.Úgy, hogy a hajmosás rettenete ezzel a samponnal megszűnt.

free
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 6.

danyadi77

2016. július 22.

Ezzel mosom a gyerekek haját kisbaba koruk óta (illetve mióta kézzel fogható mennyiségű hajuk van)...semmi gond nincs vele, de semmi extra sem. Én magam nem próbáltam, de kellemes illata van, nem csíp, jól tisztít.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

paperflowersanita

2014. március 11.

Nekem konkrétan szétmarta a fejemet....

paperflowersanita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Nekem konkrétan szétmarta a fejemet....

Katka125

2013. május 28.

Nagyon érzékeny a fejbőröm, problémás számomra a samponválasztás, mert a legtöbbre allergiás vagyok. Az AVON egyik samponját használtam egészen addig, amíg nem lehetett kapni. Utána bajban voltam, mert sorra használtam a világ összes samponját és szétvakartam a fejbőröm, amikor Anyukám ajánlotta ezt a sampont, mondván: régen is jó volt, most is jónak kell lennie. És jó! Azóta ezt használom. Jó illatú, nincs allergia, nem viszket a fejbőröm, nem hullik a hajam. Először picit zavaró volt, hogy nem habzik annyira.

Katka125
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

smilery.adri

2013. május 1.

Egyáltalán nem vegyszermentes! Borzalmas volt, érzékeny fejbőrre vettem, de nem ajánlom senkinek, még normál hajra sem. Gyerekeknek meg főleg nem:( Már aznap viszketett a fejem, amikor megmostam...

smilery.adri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

kissbarbara1990

2013. március 4.

01.02.:
Igazából a kutyusaim részére vettem, de nem bírtam ellenállni az illatának ezért kipróbáltam és IMÁDOM. Még a 4.(!!!) nap is érzem az illatát a hajamon!! Eddig heti 2x kellett hajatmosnom :S Ezzel a samponnal hihetetlen,de egy teljes hétig bírja a hajam úgy hogy az első 5 nap egyáltalán nem viselhetetlen zsíros a hajam. Önmagában amúgy nem elég,mert eléggé gubancos a hajam mosás után,de a L'oreal Selymes Olajjal nagyon jól kiegészítik egymást. Remélem nem fog csalódást okozni.

03.04.:
Az utóbbi pár hétben kezdtem el úgy hasznosítani (amikor nagyon de nagyon lusta vagyok pepecselni az esti sminklemosással/arctisztítással),hogy ezzel mosom le az arcomról a sminket és tökéletesen bevált!! Maradéktalanul leoldja még a tust és spirált is, nem csípi a szemem, nem feszül tőle a bőröm és nem okoz pattanásokat sem! A hajamra még mindig tökéletes, nagyon dúrva hogy egyszer kell csak hajatmosnom egy héten!!! <3<3<3

kissbarbara1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

01.02.:

03.04.:

nudli

2013. január 27.

2 hete lecseréltem a samponomat erre, és nem bántam meg! :) Nagyon jól kiegészítik egymást a balzsamommal meg a hajolajommal. Azóta sokkal puhább a hajam.

nudli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

huncutka

2013. január 2.

Minden nap használom, a hajam tényleg nagyon szép kellemes illatú, mióta ezt használom nem hullik. Jól tisztít, ritkán szoktam kétszer samponozni, mert elsőre is jó a végeredmény.

huncutka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

nikimanó

2012. december 14.

nagyon mesterséges, úh. én kidobtam. a szappan pont nem lenne káros, de ami benne van, annak nagy része igen. egyébként a lányom ugyanúgy sírt, mintha csípne. szerintem semmi "baba" nincs benne, és nem is magyar (sarah lee).

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Olív

2012. december 12.

Nagyon szerettem az illatát a kisfiam haján, csak azért nem ezt használjuk most, mert kaptunk idő közben másik fajtát. Szeretem a Gabi termékeket, nagy kedvenc.

Olív
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

Hidratálók: Sodium Lactate