KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gabi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 22.

Kategória:   Samponok

A Gabi Tincsszelídítő Sampon ápolja és gyengéden tisztítja a baba haját, simává és fényessé teszi azt. A hajbalzsamot tartalmazó formula segít megszelídíteni a tincseket. Gyengéd a szemhez.

Hipoallergén, Könnyen kifésülhető és puha haj, A Heim Pál Gyermekkórház ajánlásával, Újszülött kortól használható, Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt, Bőrsemleges pH, 0% színezék, 0% alkohol, 0% szappan

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Enci76

2017. június 13.

Kétéves kislányomnak vettem meg, mert éppen nem volt a polcon a bevált samponunk. Kicsit féltem tőle,de nagy megkönnyebülésemre szuper jó a hajára. Kevésbé zsírosodik, és tényleg könnyeben fésülöm ki a haját. Lehet én is kipróbálom :)

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Vidracska

2017. május 5.

A páromnak vettem,ugyanis nagyon érzékeny a fejbőre, gondoltam én is kipróbálom. Nem csalódtam, nagyon puhává varázsolta a hajam, és az illatát is nagyon szeretem. :) Egy idő után viszont elkezdett zsírosabbá válni a hajam... Eddig ez az első olyan sampon,ami ennyire puhává tette a hajam, ezért érdemel végül 4 csillagot.

Vidracska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

KetLotti

2017. január 3.

Magamnak vettem, mert - furán hangzik, de - elég érzékeny a hajam, nagyon nem mindegy neki, hogy mivel mosom. A régi Gabi sampont nagyon szerette, de ez sajna nem vált be. :( Száraz tőle a hajam, és megindult egy kis hullás is - nem tudom, hogy emiatt-e. :( Nem teljesen pénzkidobás, ezért nem egy csillagot adok, de biztos, hogy nem veszem újra. Kár a régi Gabi samponért. :(

KetLotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

stella06

2016. október 23.

Ugyanilyet vettem, csak nem rózsaszín, hanem zöld a csomagolása; szerintem ugyanarról a termékről van szó.
Magamnak vettem, mivel mióta festetem a hajam, nagyon nehezen boldogulok a mosás utáni fésülködéssel. Meglepően jó.:) Tényleg sokat segít a gubancmegelőzésben, puha és könnyebben fésülhető lesz tőle a hajam (csodát azért nem tesz). Jól habzik, nem kell belőle különösebben sok, a kapott mennyiséghez képest az ára is baráti. A szemet tényleg sokkal kevésbé bántja, mint a sima samponok, ez számomra nagy pozitívum. Az illata nem tetszik, babaolajszagú, de, tekintettel a műfajra, ez belefér.:)

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

TimiK

2015. január 1.

Nagy adagot kapunk egész jó áron. Cserébe jól tisztít bár meg kell vele küzdeni hogy egy kis habot csináljon. A hajamat nem teszi kifésülhetőbbé, de nem is lehetetleníti el.
Én is magamnak vettem, nem babának, a fejbőröm viszketése abbamaradt és nincsenek rajta pattanások se mióta használom. Ha elfogy, akkor kipróbálok más sampont is, de néha-néha vissza fogok erre is térni :)

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

v.szilvia789

2014. október 29.

Magamnak vettem, nem babának, de így is nagyon kellemes kis sampon. Enyhe illata van, lágy habot képez, kicsit több kell belőle, mint egy hagyományos samponból. Nem szárítja a hajat és a fejbőrt, a haj puha tapintású tőle. Én is a megtépázott, irritált fejbőröm miatt vettem és maximálisan elégedett vagyok vele. A mennyisége pedig 400 ml és hasonló árban van, mint egy "felnőtt" sampon.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Edi001

2014. október 16.

A sok vegyszeres sampontól érzékeny lett a fejbőröm. Amióta ezt a sampont használom már nem viszket a fejem, jó illata is van. Többen is mondták, hogy milyen jó lett a hajam, jobb a tartása és az esése is. Csak ajánlani tudom, nem csak babáknak.

Edi001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Erus15

2014. június 1.

Mivel elég érzékeny a fejbőröm gondoltam kipróbálom. Puhává és fényessé varázsolta a hajamat és könnyebben ki is tudtam fésülni. Nekem bevált. :)

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 1.

szandracska

2014. március 28.

Nekem alapból zsíros a hajam, de az utóbbi időben megjelent rajta valami korpaszerűség. Most elkezdtem ezt a sampont használni, először nem tetszett, mivel zsíros réteget hagyott maga után. Nem nyugodtam bele, ma újra átmostam nagyon-nagyon kevés mennyiséggel -kb 2 babszemnyi, azt is felvizezve- és nagyon alaposan kiöblítettem. Az eredmény sokkal jobb! Nem ragad, selyemes.

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.