KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gabriel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Gabriel Nedvesítő szemcsepp egy szemnedvesítő oldat (pufferelt izotóniás oldat). Fő összetevője az üvegtestben és a kötőszövetekben is jelen levő hialuronsav, mely nedvességet kölcsönöz a szemnek, meggátolva ezáltal mindennemű irritáció kialakulását. A szemcsepp ideális a kiszáradt szemek kezelésére. Kontaktlencse viselése, hosszas számítógép használat, szennyezett levegő, por okozta irritációkra alkalmazható. Kóros szembetegség esetén más (gyógyszeres) kezelés javasolt. A Gabriel Nedvesítő szemcsepp pH-értéke, izotoniás hatása és ozmolaritása tökéletesen összhangban van a szemszövettel és a könnyfolyadékkal.

Kiszerelés: 10 ml

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Hyaluronic Acid

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Felületaktív anyag és tartósítószer.