KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gamila Secret

Ár:   $34   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 22.

Ár:   $34
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az eredeti Gamila Secret. Hipoallergén, nem tartalmaz hozzáadott illóolajat. Kifejezetten ajánlott az érzékeny bőrűeknek, bőrproblémával rendelkezőknek és allergiára hajlamosaknak, valamint babáknak és gyermekeknek. Fiatalabbá, egészségesebbé és szebbé teszi még azok bőrét is, akinek bőrproblémája van.

Kiszerelés: 120 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bobekecske

2018. január 7.

Kellemes volt használni, nem szárított, de semmi különlegeset nem tudott, így ezért az árért nem venném újra (én kedvezményes áron tudtam kipróbálni egy kedves itteni eladónak hála).
Hidratálni mindenképpen javasolt utána, még zsírosabb bőr esetén is, a marketingje elég tulzó.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon drága szappan, nem tett csodát az arcbőrömmel, de mégis nagyon jó érzéssel gondolok vissza rá. Talán a hangulat miatt ami a Gamila termékekből árad.

Moringa

babyface

2015. március 12.

szappanokkal általában mindig vakvágányra futok ezzel sem volt másképp. ha belegondolok mennyi mást vehettem volna ezért az összegért... (10e ft tartóval együtt) én a gránátalmásat vettem, ami elvileg pórusösszehúzó hatású. mivel ismerem magam, hogy úgysem tudom 28 napig csak ezt használni (elvileg ennyi idő kell mire el kezd hatni és nem kell utána már testápolózni... az már más hogy addig pergamenszerűen leválik az összes maradék bőröd... :D) csak arcra használtam. kevésbé szárít mint más szappanok, de pár nap után iszonyatosan elkezdett hámlani a bőröm... gondolom ha kiböjtölöm a 28 napot már arcápolókat se kellett volna használnom. :D én viszont túlságosan az illatok megszállottja vagyok ahhoz, hogy csak egy sima szinte illatmentes szappant használjak az egész testemre/arcomra. akik bőrproblémákkal küzdenek azoknak esetleg jó lehet, de számomra ez túl ingerszegény testápolás! :D

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Sofia1976

2014. október 11.

több esélyt adtam már neki, mert az eladók szerint ez jó. hát nekm semmit nem ért sajnos. a vadrózsásban bíztam. de se ő se a levendula nem hozott eredményt.

Sofia1976
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Svetlana

2013. július 2.

Egy natúrt vettem pár éve. Rövid leszek: semmit se használt az arcomra.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

Egy natúrt vettem pár éve. Rövid leszek: semmit se használt az arcomra.

Lillaberek

2012. június 16.

Hol van az a nagyon sok jó vélemény? Feltételezem, hogy a forgalmazó üzlet honlapján, úgyhogy annak a hitelére nem sokat adnék. Ahogy látom, itt 2 csillagig vitte, ez talán a realitás. Egyik kolléganőmnek/barátnőmnek volt 1-2 éve, talán a rózsaillatú, és ő áradozott róla. Mikor meghallottam az árát, dobtam egy hátast, pedig akkor még csak 4600? volt. Most megnéztem, és bár mindenre fel voltam készülve, ismét sikerült ugyanazt a hatást kiváltania. 7800 forintot kérni 12 deka szappanért, ez kimeríti az erős nyereségvágyból elkövetett rablás fogalmát, még ha natúr termékről is van szó.
Rengeteg jó minőségű natúrszappant lehet kapni itthon, amik tudják ugyanezt, esetenként tized áron. Az Olivia lehet hogy még jobb is, én azt használom, de a kolléganőm sem vette újra a Gamilát.

Lillaberek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 16.

Milla

2011. október 11.

Sajnos nekem sem volt az igazi, nagyon szárította az arcom. A Kedvesemnek viszont szinte csak ez jó az arcára. Az ára sem túl baráti, ezért mindent összevetve 3*

Milla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 11.

médea

2011. október 1.

Annak ellenére, hogy több mind 80 %-a oliva olaj és egyéb olajok, teljesen kiszárította a bőrömet. Arcra ajánlják, később zuhanyzáshoz ill. kézmosáshoz használtam, de számomra nem volt sehogysem jó. A sok jó vélemény miatt vettem meg, szinte mindenki csak dícséri. Sokan azt mondják, hogy amióta ezt használják nem kell krémezniük a bőrüket. Hát az én tapasztalatom sajnos pont ellentétes.

médea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 1.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Nem szabályos INCI név. Jelentése jázmin illat.

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.