KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Miközben tökéletesen elfedi a bőrhibákat, koncentrált szalicilsav tartalma a pattanások ellen küzd, továbbá 15-ös fényvédő tartalma a nap káros sugarai ellen is véd.

• mattít
  • pattanások és mitesszerek ellen
  • összehúzza a pórusokat
  • egységesít
  • hidratál

2 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: berdobarbara
Állapot: 3x volt használva, Helyszín: Szolnok, fizetés: Személyes átvétel: Szolnok vagy posta

vomitmyheart

2018. december 6.

A másik Garnier BB-t használtam, szerettem, de egyszer ezt találtam meg akciósan és vélemények olvasása nélkül meg is vettem . Hűha, nem. Kicsit szenvedős hogy elhasználjam, nekem BB krémhez képest a fedése túl sok, ezáltal túl mű. Valahogy azt érzem, hogy a termék egy BB és egy alapozó között ragadt meg, de az egyiknek sem az igazi. Elhasználgatom, mert annyira nem kriminális, de semmiképpen nem venném újra. Igaz, elhiszem, hogy van aki éppen ezta fedést keresi, neki bejöhet.

vomitmyheart
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

ranett

2018. november 30.

Természetes a hatása, fed és az ára is jó. Szeretem :)

ranett
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Természetes a hatása, fed és az ára is jó. Szeretem :)

Banszky

2018. november 22.

Nagyon rég használtam ezt a terméket,mert nekem egyáltalán nem vált be. Nem sok színben kapható,ami nem is baj mert ez csak egy BB krém de akkor már legalább igazodjon picit hozzá az ember bőrszínéhez. Vagy túl világos vagy túl sötég. Semmit nem fed,még annyira sem,mint egy BB krémnek kéne. Szárítja a bőrt és még viszketek is tőle.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

HDorina

2018. november 15.

Jól fed, nappali sminknek ideális. Érezhető az illatán a szalicilsav de nagyon kellemesen.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Lettiyy

2018. november 8.

Vegyes típusú bőröm van, az alapozó sajnos nem játszik nálam. Sokáig kerestem, de eddig ez a termék az, ami viszonylag szépen elfedi a bőrhibáimat és nem szárítja /zsírosítja túlzóan az arcom. Nem hibátlan termék, de ár - érték arányban teljesen megfelelő.

update: Sajnos/szerencsére találtam egy másik terméket, aminek jobban tetszik a végeredménye, így ez már csak 3* marad a számomra.

Lettiyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Madilyn

2018. november 7.

Szép, egységessé tette a bőrt. Nem igazán tartós, púder nélkül egy tesióra alatt leizzadtam és csúnyán kiült a száraz részekbe. Egy kicsit narancssárga beütése van.

Madilyn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Drazsi

2018. november 6.

A fedése nekem nagyon tetszik, a mitesszereimet eltakarta. Sokáig fent marad, kevés kell belőle egyszerre. Viszont az én érzékeny bőrömet szabályosan marta. Kiszàradt az arcom, vörös, fájó foltok jelentek meg rajta. Sajnos ez miatt nem tudtam használni már.

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

feketeleticia

Korcsoport: < 18
2018. október 30.

Nyár elején vásároltam meg, nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen régebben nagyon szép arcbőröm volt és nem volt semmi bőrproblémám, azaz nem használtam alapozót, emiatt akartam valamiféle krémet kipróbálni az arcomra.
A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg, nem bírtam kihasználni, mert számomra nagyon narancssárga beütése volt, így a kukába landolt.

feketeleticia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 30.

maggiess

2018. október 30.

Nyáron szinte csak ezt használom, alapozót nem, szépen egységesíti a bőrszínemet, elfedi a kisebb hibákat. Az illata és az állaga kellemes. Az egyetlen negatívuma, hogy sokszor fénylik tőle a bőröm, és izzad is alatta, annak ellenére, hogy nem használok alá más hidratálót.

maggiess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

Még csak szűk fél tubussal használtam el belőle,de nekem tökéletes.Nem nehezíti el a bőrömet,mint egy alapozó,mégis fedést biztosît.Tényleg olyan,mint egy színezett arckrém.Szóval nekem bevált,és gazdaságos is,kevés kell belőle.

pirospipacsocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0