Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Miközben tökéletesen elfedi a bőrhibákat, koncentrált szalicilsav tartalma a pattanások ellen küzd, továbbá 15-ös fényvédő tartalma a nap káros sugarai ellen is véd.

• mattít
  • pattanások és mitesszerek ellen
  • összehúzza a pórusokat
  • egységesít
  • hidratál

2 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: berdobarbara
Állapot: 3x volt használva, Helyszín: Szolnok, fizetés: Személyes átvétel: Szolnok vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

Még csak szűk fél tubussal használtam el belőle,de nekem tökéletes.Nem nehezíti el a bőrömet,mint egy alapozó,mégis fedést biztosît.Tényleg olyan,mint egy színezett arckrém.Szóval nekem bevált,és gazdaságos is,kevés kell belőle.

pirospipacsocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Világos színben vásároltam meg, ami nekem túl világos volt pedig átlagos a bőrszínem. Alapozó helyett használtam és hidratáló krémként a tág pórusaim miatt. Nekem kicsit eltömítette a pórusaimat és 1-2 pattanásom lett.

SallaiSzilvia87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

anitahd

2018. augusztus 26.

Kb 2 évig használtam, igazából semmi extra. A világos szín a bőrömnek picit túl világos, a sötétebb pedig túl sötét, így volt hogy kevertem a kettőt. Általában alapozó helyett használtam, amikor problémásabb napokat éltem a bőrömmel akkor púder volt a fedő.
Könnyű kis krém, nagyon minimális fedéssel és tartóssággal. Igazából még nem találtam jobbat, így lehet újra fogom venni.

anitahd
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

renikathi

2018. augusztus 19.

Pozitív csalódás volt. Nyáron csak ezt használtam, mert annyira könnyű volt az alapozóimhoz képest. Púder mindenképpen kell felé, alá viszont semmi nem szükséges.

renikathi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

akrisztab

2018. augusztus 11.

Jól fed, valóban egységesebb a bőrkép, nem szükséges alá krém és kifejezetten tartós még egy nyári, edzéssel zárt napon is. Matt viszont csak akkor marad, ha használok fölé púdert is és a nagy melegben egy picit nehéz a bőrömnek.

akrisztab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

stripedpanda

2018. augusztus 2.

Bevált, bár nem az igazi. A fedése nekem pont elég, szebbé és egyenletessé teszi a bőrt. Púderrel és sminkfixálóval kibírja a napot, még az edzést is, ha nincsen időm lemosni. Viszont még a világos árnyalata is sötét, télen biztos, hogy nem fogom tudni használni.

stripedpanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

LianaLia

2018. augusztus 1.

Alapból zsíros a bőröm, de nyáron kétszer olyan olajos:(( ehez jön még ugye, hogy izzadok is, ezért nagyon oda figyelek, hogy mit kenek magamra. Na ez a bb krém, olyan volt, hogy amikor felkentem kb: 2 perc múlva ragyogtam 😁😁szinte lefolyt rólam . Télen, nyáron sem volt jobb, mert mentegetni akartam, hogy lehet csak a melegtöl folyik rajtam szét, de sajnos nem. Csak, hogy írjak valami pozitivat, egységesíti a bőrt. A fedése nem az igazi, a hidratáló hatását meg nem tapasztaltam. Szóval biztos, hogy soha többet nem veszem újra.

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Nairam

2018. július 24.

Az illata, hiába uborkás, büdös, nekem már itt irritál. Mikor felkenem, kiemeli a bőrhibákat, nem lesz tőle szèp az arcbőröm.Keveset használtam emiatt, próbálom elhasználni, de újra nem veszem. Picit csalódtam, mert Garnier BB krèm, ès többet vártam volna azèrt. Egy Baleás jobban teljesített, mint ez.

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Csutak

2018. július 19.

Akciós volt a rossmannban és bevallom, picikét impulzusvásárlás is volt. Amúgy is keresek már egy ideje valami olyan kencét az arcomra, ami nem alapozó, de jó az én zsíros, mitesszeres bőrömre is. Itthon ki is próbáltam és a bőrömre felkenve talán még az alapozónál is nehezebbnek éreztem, első érzetre. Aztán felvittem rá a szokásos Max Factor púderemet és jobb lett. Nem fénylett át olyan erősen egy óra múlva, elég volt mattítólappal átmenni a kényes területeken (homlok, orr, áll). És még az illata is jó, nekem legalábbis nagyon tetszik. Plusz pont, hogy van benne SPF 15. El fogom használni, de nem biztos, hogy újraveszem. Négy csillag a vége.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

De nagyon nem volt jó. fénylett tőle a bőröm és nem tudtam rendesen elkenni. Ez a formula nekem nem tetszett.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0