KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Miközben tökéletesen elfedi a bőrhibákat, koncentrált szalicilsav tartalma a pattanások ellen küzd, továbbá 15-ös fényvédő tartalma a nap káros sugarai ellen is véd.

• mattít
  • pattanások és mitesszerek ellen
  • összehúzza a pórusokat
  • egységesít
  • hidratál

2 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: berdobarbara
Állapot: 3x volt használva, Helyszín: Szolnok, fizetés: Személyes átvétel: Szolnok vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csutak

2018. július 19.

Akciós volt a rossmannban és bevallom, picikét impulzusvásárlás is volt. Amúgy is keresek már egy ideje valami olyan kencét az arcomra, ami nem alapozó, de jó az én zsíros, mitesszeres bőrömre is. Itthon ki is próbáltam és a bőrömre felkenve talán még az alapozónál is nehezebbnek éreztem, első érzetre. Aztán felvittem rá a szokásos Max Factor púderemet és jobb lett. Nem fénylett át olyan erősen egy óra múlva, elég volt mattítólappal átmenni a kényes területeken (homlok, orr, áll). És még az illata is jó, nekem legalábbis nagyon tetszik. Plusz pont, hogy van benne SPF 15. El fogom használni, de nem biztos, hogy újraveszem. Négy csillag a vége.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

De nagyon nem volt jó. fénylett tőle a bőröm és nem tudtam rendesen elkenni. Ez a formula nekem nem tetszett.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Klau16

2018. július 18.

Fedése nem sok, de mivel ez egy BB krém nem is várom el tőle. De ahogy előttem is sokan írták, a legvilágosabb árnyalat is sötét volt az arcomhoz. Megtartottam, hogy majd nyárra jó lesz, de még mindig sötét, úgyhogy inkább elajándékoztam.

Klau16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

lucisunderground

2018. július 12.

Szépek az összetevők,nem rossz de a legvilágosabb színű is túl sötét.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Szépek az összetevők,nem rossz de a legvilágosabb színű is túl sötét.

RBeata95

2018. július 10.

Nagyon hamar zsíros lesz tőle a bőröm, és a színek sem passzolnak igazán. Ezt a tubust elhasználom, de újra biztos, hogy nem veszem.

RBeata95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

cinimakeup

2018. július 5.

Már több éve használom ezt a BB krémet. Azért próbáltam ki, mert nem akartam alapozót használni minden nap, viszont a bőröm színe nem egyenletes. Télen a világos, nyáron a sötétebb árnyalatot használom, mindkettő alkalmazkodik a bőröm színéhez. Önmagában nem a legtartósabb, nap végén már nem látványos. Sminkelésnél alapozó helyett használom, ha primert teszek alá akkor tartósabb.

cinimakeup
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Erikja23

2018. július 4.

1-2 óra hosszáig jó,de utána fényesebb az arcom mint volt. Púderrrel korrigálható, bár így nehezebben lélegzik a bőröm. Fedése ahhoz képest h nem alapozó, még majdnem jó.

Erikja23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Vanda81

2018. június 30.

Ha reggel felkenem, dél körül már csillog az arcom.:-(

Vanda81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Ha reggel felkenem, dél körül már csillog az arcom.:-(

Wikca

2018. június 27.

Egész jó a zsíros bőrömnek, de azért reggeli felkenés után délre már kifényesedik. :( Ha valaki tud ajánlani olyan BB vagy CC krémet nyárra, ami tovább matt marad, ne tartsa magában, árulja el nekem is! :)

Wikca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Floree

2018. június 12.

A Rossmann-ban vásároltam egy ilyen krémet, mert ki szerettem volna próbálni, milyen az amikor alapozó van az arcomon (vagy vmi olyasmi..). Sajnos tapasztalnom kellett, hogy - annak ellenére, hogy zsíros bőrre is ajánlják - nem hogy javított volna, inkább rontott az arcbőrömön. Ragyásabb, fényesebb lett az arcom tőle. :( Nem jött be.

Floree
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.