KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   4410 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: melinda_szb, Módosítva: 2013. július 23.

Kategória:   Fényvédők

Világos típusú, naphoz szokott bőrre. Véd a leégéstől, megakadályozza a bőr idő előtti öregedését, vízálló.

csudex

2017. július 15.

Kb. a masodik hasznalatnal letortem a kupakjat, egesz kellemes illata van, teszi a dolgat de semmi extra. A parom leegett a hasznalata mellett, szoval aki egesre hajlamos az ne ezzel probalkozzon hanem az 50-es tarsaval.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

nobosz

2016. augusztus 1.

50% magamat és 50%-ban ezt a terméket hibáztatom a hétvégi leégésemért.
Anno akcióban volt én meg ott álltam a polc előtt, hogy vajon hány SPF lesz nekem elég.
Könnyen, gyorsan barnuló típus vagyok. Az a fajta, aki jó naptejjel 2-3 nap alatt kreol barnára sül. Ezért gondoltam, hogy a balatoni nyárra elég lesz a Medium 20 SPF na meg a 30 SPF drágább is volt... (itt hibáztatom magamat)
Kb 11-17ig lehettünk a strandon hatalmas árnyékos fa alatt. Ennek ellenére a mellkasom első kenés után leégett. Felső combom közvetlenül kenés után égett le. Tudom, hogy írdatlan hülye vagyok, hogy délben strandon tengődtünk, de valóban a nap 90%-át árnyékos fa alatt voltunk. Kis szél, felhők meg se éreztem a napot. Szóval nem gondolnám, hogy egy SPF 20 konkrétan SEMMI védelmet nem nyújt.
Állagával nem volt problémám, de én nagyon szeretem az erős finom naptej illatot, amivel ő nem rendelkezik egyáltalán. Illata csak úgy elillan. Szóval már csak ezért is járna a minusz. Így nekem kuka... mehetek valami új erősebbet keresni a nyárra. :(

Igaz az enyém Protection Lotion Ultra-hydrating valami alatt fut, de szinte biztos vagyok benne, hogy erről a termékről van szó.

nobosz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

50% magamat és 50%-ban ezt a terméket hibáztatom a hétvégi leégésemért.

KuliKali

2016. január 13.

Család kedvence,mióta az eszemet tudom. Mivel anyukám hajlamos a napkiütésre,ez pedig igencsak bevált,mindig ezt használjuk.Az illata kellemes,tipik nyár illata van. :) Az ára elég borsos,és negatívuma még,hogy elképesztő nehezen szívódik be.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

guppi666

2015. július 14.

Szeretem, mert tényleg nem lehet leégni vele, pedig nekem nagyon gyorsan megy.
Jó az állaga, könnyű eloszlatni, viszont elég gyorsan fogy. Csak az ára a visszatartó erő, különben mindig ezt használnàm.

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Szeretem, mert tényleg nem lehet leégni vele, pedig nekem nagyon gyorsan megy.

Bebek

2015. július 6.

Nem tudom, miért írják sokan, hogy nehéz elkenni. Én az egész családra ezt kenem, és a gyerekekre nem is keveset, mégis simán, fehér foltok nélkül el tudom kenni pár mozdulattal.
Zsíros érzetet nem hagy, szépen beszívódik, bár azért lehet érezni, hogy van valami a bőrön , de ez szerintem normális.
Illata semmi extra, szuperül véd a leégés ellen.
50%-os kuponnal vettem, eredeti áron eléggé húzós lenne , bár egy évben egyszer simán belefér így is.

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Illata semmi extra, szuperül véd a leégés ellen.

Ms.Cat

2014. augusztus 15.

Jó kis naptej, testen gyorsan beszívódik, valamint nem pirulok meg, ha hasznlom ( barátom csak ezt használja, mástól mindig leég). Arcon nem jó használni, ott zsíros érzetet hagy magaután, valamint nehezen szívódik be . Összességében jó kis termék, csak arcon nem szeretem használni. :3

Ms.Cat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

angyallány

2013. május 28.

Szerintem az Ambre Solaire a legjobb naptej. Kb amióta a piacon van, ezt veszem meg, mert hidratál, és ami a lényeg a naptej esetében: nem égek le tőle, pedig napimádó vagyok, úgyhogy rendesen süttetem magam, és még hámlani sem szoktam. Szóval furcsa, hogy a kenhetőség miatt valaki lepontozza, miközben a lényeg az, hogy ne égjen le az ember és nem az állag. Egyébként a Light&Silky verzió tényleg folyósabb, azt könnyebb felvinni. Szerintem ez a régi verzió már nem is kapható...

angyallány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

2013. május 27.

Tényleg nagyon nehéz elkenni, zsíros érzetet hagy a bőrön, leégni nem lehet vele.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

vlilla0522

2012. október 31.

szerintem jó kis naptej. nem az a folyós állag, de hogy szörnyű nehéz lenne elkenni... nem hiszem. a lényeg az, hogy ne akarjunk 6 kilót magunkra kenni, és akkor ezzel nem is lesz gondunk.
ezt a 20-asat használom, már újra is vásároltam, mert meg vagyok vele elégedve.

vlilla0522
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

ezt a 20-asat használom, már újra is vásároltam, mert meg vagyok vele elégedve.

2012. augusztus 7.

Nagyon nehéz elkenni, zsíros, nehezen szívódik be. De leégni nem lehet vele.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Nagyon nehéz elkenni, zsíros, nehezen szívódik be. De leégni nem lehet vele.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.