KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2011. július 27.

Kategória:   Testápolás

Önbarnító spray.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Morticiaidol

2017. szeptember 5.

Sárga és sötétbarna csíkos lett tőle a lábam, ráadásul csípte a bőröm, ami miatt ki is pirosodott. Pocsék.

Morticiaidol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

vadcseresznyefamag

2016. június 26.

szörnyű csalódás. csak arra jó hogy az ember foltosan répa színű legyen méreg drágán, ráadásul lassan kopik le ami ebben az esetben szintén rossz tulajdonság.
fitness bajnokságokon résztvevőknek vagy farsangon répának öltözőknek talán hasznos kiegészítő lehet.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Dbernadett

2015. április 28.

A lábamon próbáltam ki és nevetségesen sárga. :D Pedig barack illatú... :(

Dbernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

A lábamon próbáltam ki és nevetségesen sárga. :D Pedig barack illatú... :(

cinnamon

2014. július 3.

Mindig félek az új önbarnítóktól, mi fog történni a bőrömön, most nem csalódtam. Egyszer fújtam be a lábaimat vele, és már így is szép barna bőrt kaptam. Nem vagyok tejfehér, így lehet jobban működött. Könnyű jól eldolgozni, nem lettem foltos. Az illatával is minden rendben.

cinnamon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

natasha

2014. június 20.

Mikor közeledik a nyár,mániákus önbarnítógyűjtésbe kezdek,hát ennél is ez történt. Nézegettem a boltban,amit egyszerű felkenni,jobban szeretem a sprays változatot,mint a kenőcsöset,mert nem kell sokat vacakolni,befújom a testem hagyom kicsit száradni és mehetek is. Összességében,nekem egészen tetszik,napbarnított bőröm van,na jó nem az a kreol sötét,de egészséges karamellbarna. Ha minden nap befújom vele magam,látványosan barnít,kiegyenlíti a színemet. Illata rendben,nem fogja meg a ruháimat,csak néha foltos lesz a nyakamnál,meg a karomnál,látom hogy valami nem stimmel,de egyébként tényleg egész jó. Mivel szeretek keresgélni,adok egy négyest,de valószínű,hogy vissza fogok térni hozzá . :)

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

lipstick1005

2014. április 16.

Szerintem szörnyű készitmény,bár alapból a Garnier márkáról ez a véleményem. Könnyűnek tűnik a felvitele,mivel spray. Csak a lábszáramon használtam,előtte alaposan radiroztam. A végeredmény nevetségesen sárga lett,hálát adtam utána magamnak,hogy csak a lábszáramra kentem..Egyből ment a kukába.Lehet,hogy az alapjáraton mediterrán tipusú bőrűeknek beválik,nekem elég világos a bőröm.

lipstick1005
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

judyshiffer

2012. június 6.

A legjobb önbarnító, amit használtam eddig. Nem a legolcsóbb, de megéri. Nem lettem foltos, gyönyörű színe van.

judyshiffer
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

LexiSmink

2012. június 2.

Nekem a krém változata van meg és az nagyon bevált. Nem lettem sárga tőle, hanem szép napbarnított. Nyilván ez is egyszer lekopik, de ilyenkor érdemes újrakenni, vagy leradírozni és akkor semmi foltosodás. Eleinte drágállottam, de utána rájöttem, hogy megéri a többi trutyihoz képest.

LexiSmink
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

TijuMK

2012. április 24.

Nem tudom hogy szabad-e véleményt írnom, mert bár nekem ilyen ambre solaire önbarnítóm van csak nem a spray-s változat hanem a krém. De minden esetre nekem teljesen bejött, elégedett vagyok a hatással és az eredménnyel. Nem lettem foltos egyetlen használat után elértem a tökéletes színt, 1 hétig vidáman tartja magát, azután sajnos foltokban kopik, de kis bőrradírral rá lehet segíteni a kopásra és 3 nap alatt tökéletesen lejön. Ki fogom próbálni a spray-s verziót is, lehet még egyszerűbb is úgy a felvitel.

TijuMK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

honey021

2012. február 6.

Borzalom :S Pár éve próbáltam ki. Hihetetlen foltos lettem. Soha többet nem veszem meg az biztos!

honey021
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.