KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 1000 , Eladó: mizantrop
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai

Babuus

2017. július 12.

Évekig használtam a Classic változatát amikor gondoltam kiprobalom az olaj menteset mivel az originaltol csillog az arcom. A tapasztalatok a következők mivel ismerem mindkét termeket, azt mondom az olajmentestol kicsit később kezd csillogni az arcom,de este észrevettem hogy szárazabb a borom az állam, a szám környéken mivel ez olajmentes, kevésbé hidratalta a borom. A továbbiakban valószínű maradok a Classic változatnál. Ez az olajmentes kissé meg folyékonyabb is ezért nem szabad kupakkal lefelé tárolni. Remelem segítettem. Illatra kellemes. Hozza a BB kremtol várt tulajdonságokat!

Babuus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

nicolekitti

2017. július 4.

Eredetileg korrektort és faktor védelmemmel ellátott arckrémet kerestem. Valahogyan "szembejött" velem, fél áron volt, gondoltam kipróbálom. A világos árnyalatot vettem meg. Teljesen jól alkalmazkodik a bőröm színéhez, egy bajom van vele, hogy egy idő után az egész arcom fénylik tőle, pedig ez elvileg olajmentes, elviekben másnak ez nem zavaró ha rám néz, nekem mégiscsak az, mert olyan mintha szakadna rólam a víz.
Nem sűrűn használom így nekem nagyon kiadós. Összeségében meg vagyok vele elégedve.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

eszter

2017. július 2.

Számtalanszor újra vettem már, pedig nem vagyok tini, de nagyon szép egységes színt ad az arcomnak, nem ül bele a pórusokba, nem szárít és nem drága, sokáig elég!Mindig van belőle otthon. Ajánlom mindenkinek!

eszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Ria22

2017. július 1.

Külföldi tartózkodásom alatt találkoztam vele először, aztán már itthon is lehetett kapni. A világosabb árnyalatút használom már évek óta a nyarat leszámítva minden évszakban. Közepesen fed, könnyű eldolgozni, illata is kellemes, a pattanásokra nálam nincs hatással. Nos, a tartóssága pedig... Erős túlzás lenne azt állítani, hogy egész nap bírja, de hát nem is az a dolga egy ilyen sűrűségű krémnek, de reggeltől délutánig jól tartja magát.

Ria22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

CsDominika

2017. július 1.

Nagyon megbántam, hogy megvettem. Sárgás színű egyáltalán nem tudtam szépen eldolgozni. Olaj mentes még is annyira zsirosnak olajosnak érzem a az arcom utána. Egyáltalán nem éri az árát meg.

CsDominika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Jotunderkeresztanyu

2017. július 1.

Telenyomta patival az arcom, zsírosnak tűnt ettől a bőröm, de mégse hidratált egy fikarcnyit sem, kidobtam.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Bea888

2017. június 30.

Abszolút kedvenc! Eddigi legjobb BB krémem.

Bea888
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Abszolút kedvenc! Eddigi legjobb BB krémem.

mesiikee

2017. június 30.

Próbáltam már más Garnier bb krémet is de magasan ez a legjobb. Nekem a világos árnyalat teljesen passzol és meglepően jó a fedése kevesebbre számítottam, ugyan nekem elég hamar átfényesedik a bőröm de ez történik minden alapozóval is szóval nekem ez nem ront a teljesítményén. Biztos újraveszem ha elfogy

mesiikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Theatre

2017. június 29.

Tavaly vettem a világos árnyalatát,de nagyon sötét volt nekem, így a polc hátuljára került. Most újra elővettem, mert nyár van és barnultam így már jó az árnyalat. A fedése közepes és nagyon mattít. Összességében ennyi amit egy bb krémtől várok. Tökéletes, kár hogy nincs világosabb télre.

Theatre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

stelbrig

Korcsoport: < 18
2017. június 28.

Már egy ideje kerestem egy jó bb krémet és végül erre esett a választásom. Számomra tökéletes. Nyáron eleggé zsíros a T-zónám és tágak a pórusaim, de a bőröm ilyenkorra mindig kitisztul és csak pár "pattanás hely" marad. A termék nagyon jól mattít egész napos melegben járkálás után is matt maradt az arcom, kevés kell belőle(sokáig ki fog tartani), imádom az illatát, a fedése tökéletes és még akciósan is vettem meg 1700 Ft-ért a Rossmannban. Egyszóval imádom!^^

stelbrig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Sorbitol h 1 1