Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi
Állapot: Többször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1600 Ft , Eladó: TamiKiss
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Wattsy

2018. december 27.

Talán az első BB krém, amivel megtalaltam az arany középutat a hullafehérség és a narancsosság között. Kicsit szárít de ha jól hidratalok alatta, akkor bírja az arcom a nap vegéig anélkül, hogy sivatag lenne. Ha teszek ala pár csepp arcolajat is, akkor pedig végtelenül természetes és életteli lesz a bőröm. Újravevős

Wattsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

esztes2468

2018. december 17.

Szeretem, alap fedést ad, nem lesz tőle zsíros az arcom, ha megdolgozok vele, akkor extrább fedést is nyújt. Jelenleg nincs is másik alapozóm, csak ez. Nem használom mindennap, de ha úgy érzem, akkor van, hogy csak felkenem (az ujjaimmal vált be a legjobban), és készebbnek érzem magam a napra. Az illata is kellemes, bár néha too much. Az első BB krém, ami nyáron is bevált, illetve mindennapos alapozóként is. :)

esztes2468
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Kathe

2018. december 14.

Sokàig hasznàltam, az àràval elégedett voltam, de a tartóssàgàval màr kevésbé. Pàr óra múlva igazítani kell.

Kathe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

vomitmyheart

2018. december 6.

Régen nagy alapozós voltam, aztán egyszercsak átváltottam BB krémre, amik közül ezt találtam a legjobbnak.
Fantasztikus, mert van egy kis fedése, szépen kiegyenlíti az arc pici elszíneződéseit, de nem lesz természetellenes (mint a túltolt alapozók) és amikor hirtelen átváltottam erre (és még nem szokták meg :C) egy csomó dícséretet is kaptam. Igazi no makeup makeuphoz tökéletes. Ami negatívum lehet sokaknak, hogy kifejezetten kevés színben kapható, ezek a színek meg nemtudom mennyire flexibilisek, hála az égnek a világos nálam pont "betalált".
El tudok képzelni jobbat, de még nem találtam meg és nem is igazán keresem, így már a harmadik tubussal fogyasztom. (Vagy negyedik?)

vomitmyheart
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Landee

2018. december 3.

Nekem nagyon tetszik, és az ára is meggyőzött, mivel nem mindig tehetem meg, hogy több ezer Ft-ot adjak ki egy krémért. Én kombinált/zsíros bőrre mindenképp ajánlom..:)

Landee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Mircimici

2018. november 25.

Nagyon szuper egy évig elég ez a mennyiség, mattító hatású.
Emellett alapozót sem kell használnom.
Érzékeny bőrre is ajánlom :)

Mircimici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Nagyon szuper egy évig elég ez a mennyiség, mattító hatású.
Emellett alapozót sem kell használnom.
Érzékeny bőrre is ajánlom :)

ueszti02

2018. november 17.

A fedésével meg vagyok elégedve, tartósságával már kevésbé. Sajnos ha reggel felteszem, nap végére más nem marad belőle kb semmi.
Az arcom zsíros részei viszont rettentően átlátszanak. A piacon viszont ár-érték arányban talán ez az a termék, ami legjobban megéri, emiatt kap 4 *-ot.

A krém alá a Vichy Mineral 89-es boostert szoktam használni, így a száraz részeket és a ráncok kevésbé látszódnak. Ezen kívül púderrel kell a krémet lefedni.

ueszti02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

HDorina

2018. november 15.

Többször újravásároltam már az évek alatt, jelenleg is ezt használom. Nappali sminknek bőven elég, könnyed, elfedi amit el kell fedni, bár a tág pórusok nem fedi el szépen. Rápúderezéssel lehet rajta segíteni, viszont esti, erősebb sminkhez rendes alapozót használok. Azért nap végére ez a BB krém sem marad matt, elcsúszik már egy kicsit a smink. De összességében jó termék és finom citrusos az illata a grapefruitkivonat miatt.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

edinahortobagyi

2018. november 14.

kombinált a bőröm,felkenve szépen fed, de nem bírta jól egész nap, és a telefonon is nyomot hagyott, minden egyes használatnál

edinahortobagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

barb20

2018. november 8.

Besárgul a bőrömön és ha szárazabb részeknél foltos is lesz. Többet árt, mint használ.

barb20
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1